fbpx

Митрополит Володимир закликає прикарпатців не нехтувати карантинними обмеженнями

Суспільство 20:26, 17.08, 2020

Сьогодні Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин взяв участь у зустрічі представників релігійних конфесій з керівництвом Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

На зустрічі було наголошено, що останнім часом в суспільстві почали легковажити карантинними обмеженнями. В той час як коронавірусна недуга, на превеликий жаль, щодня продовжує забирати життя тисяч людей.

“Ми не можемо нехтувати ні своїм здоров’ям, ні здоров’ям своїх ближніх. Через це хочемо пригадати всім вірним та духовенству, що карантин досі триває, а тому просимо ретельно дотримуватися карантинних обмежень.

Очевидно, чимало вже зроблено на шляху допомоги постраждалим від цієї хвороби, однак попри різні заходи безпеки ризик захворіти залишається.

Ми закликаємо всіх наших вірних до ще ревнішої молитви до Всемогутнього Господа за припинення цієї пандемії, за здоров’я хворих, а в особливий спосіб за всіх медичних працівників. Пам’ятаймо, дорогі в Христі, що, добре виконуючи всі рекомендації компетентних органів влади, ми не тільки бережемо себе, але й також дотримуємося заповіді любові до ближніх.

Закликаємо й надалі дотримуватись карантинних обмежень не тільки в церквах, але і в громадських місцях: у закладах торгівлі, в громадському транспорті та в інших місцях скупчення людей. Стараймося не нехтувати простими правилами, які допоможуть нам та нашим ближнім зберегти здоров’я – дотримуватись дистанції, носити захисні маски й ретельно мити руки.

У цей важкий час будьмо одні для одних опорою у труднощах, розрадою в тривогах, потіхою у смутках, пам’ятаючи, що часто звичайний людський жест підтримки, щира посмішка, люб’язне слово здатні відігнати з людського серця страх, смуток і тривогу та запалити в людських душах світло надії та життя.

Не забуваймо, що завдяки ревній та витривалій молитві спільноти вірних на народ сходить благословення Боже, Божа благодать, а відтак захист і порятунок”, – звернувся до прикарпатців Володимир Війтишин.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: