fbpx

На базі фахового медичного коледжу ІФНМУ створили освітній хаб для студентів

Суспільство 14:41, 19.10, 2022

Минулого тижня відбулася презентація першого в Університеті освітнього хабу для студентів, створеного на базі фахового медичного коледжу.

Останнім часом набуває популярності створення навчальних онлайн-платформ в університетах та школах. Щоб осучаснити та підсилити інформаційно-цифрове навчальне середовище та забезпечити розвиток навчально-виховного процесу, викладачі фахового медичного коледжу ІФНМУ спільно із дирекцією створили хаб.

Освітній хаб коледжу – це простір, де студенти можуть навчатися та вдосконалювати свої професійні навички. Серед переваг – налагодження організації навчання та можливості долучатись до освітнього процесу всім зацікавленим незалежно від їх місцезнаходження і часу.

«Навчання під час пандемії та війни спонукало нас до створення онлайн-платформи для самоосвіти або освітнього хабу на базі сайту університету. Поступово ми почали реалізовувати цей задум починаючи з медичного коледжу», – говорить директор коледжу Олександр Бульбук.

Зараз цільовою аудиторією хабу є студенти фахового медичного коледжу спеціальності 223 «Медсестринство» та студенти медичного факультету ІФНМУ, проте матеріали доступні для всіх охочих. Для користувачів створені віртуальні навчальні блоки, на яких розміщені відео і алгоритми проведення різноманітних маніпуляцій, тестові завдання, матеріали для підготовки до Крок М, посібники із тактичної медицини тощо.

Як розповів директор коледжу: «В майбутньому плануємо розширити освітній простір, добавити розділи «Фармація», «Зубопротезна техніка», виділити окремий розділ «Домедична допомога», збільшити кількість навчальних блоків. Також один з наступних кроків – це залучення міжнародних партнерів, які могли б поділитися своїм досвідом, онлайн-курсами чи лекціями».

Ознайомитися з освітнім хабом можна за посиланням.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: