fbpx

На Бурштинську ТЕС вчергове не пропустили екоінспекторів

Суспільство 18:28, 13.04, 2021
НА ФОТО: Бурштинська ТЕС

Сьогодні інспектори Державної екологічної інспекції Карпатського округу спробували провести позапланову перевірку Бурштинської ТЕС. На територію станції інспекторів вкотре не пропустили.

Про недопуск інспекторів на територію Бурштинської ТЕС повідомив екоактивіст Олексій Трелевський.

“Там вважають, що звернення громадян України не є підставою для проведення позапланової перевірки. На замітку, планову перевірку також не допустили. Ще жодного разу на БуТЕС не була перевірка Держекоінспекції Карпатського краю”, – написав Олексій Трелевський.

Пресслужба компанії повідомляє, що “Бурштинська ТЕС” є промисловим підприємством, що виробляє електричну та теплову енергію. І загальновідомо, що виробнича діяльність ТЕС супроводжується викидами в атмосферне повітря, обсяги яких врегульовані законодавством та відповідними дозволами.

“Заміри, які робились останні роки незалежним лабораторним контролем, підтвердили відсутність перевищень. Інспектори не були допущені на територію ТЕС, оскільки звернення громадянина, зазначене в направленні, за своїм змістом не може бути підставою для такої перевірки”, – повідомили у ДТЕК “Бурштинська ТЕС”.

Крім того, у ТЕС зазначають, що з огляду на карантинні вимоги та з метою упередження поширення на території ТЕС COVID-19 допуск осіб, що не є робітниками ТЕС, максимально обмежено.

“Перевірка можлива у разі повного дотримання законодавчих вимог та з урахуванням карантинного режиму задля забезпечення повної безпеки як представників контролюючого органу, так і персоналу ТЕС як стратегічно важливого об’єкта”, – додали у компанії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: