fbpx

На даху міської ради Івано-Франківська з'явилася метеостанція

Суспільство 14:55, 28.04, 2020

Сьогодні відділ програмного та комп’ютерного забезпечення встановив на даху Івано-Франківської міської ради метеорологічну станцію, яка кожну хвилину збирає метеодані і одразу ж передає на сервер. Вона стежить за температурою, вологістю повітря, атмосферним тиском, напрямом і силою вітру, точкою роси, кількістю опадів, кількістю ультрафіолетового випромінювання. Про це у фейсбуці написав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Все це – для підвищення безпеки та вчасної реакції наших надзвичайників! Адже майже кожного року в травні-червні у нас повені… Після завершення всіх налаштувань метеоостанція майже миттєво передаватиме інформацію у службу оперативного реагування та до нашої служби з надзвичайних ситуацій, – повідомив Марцінків. – Тобто навіть вночі при загрозі буревію чи підвищеній кількості опадів, що може викликати повінь чи затоплення, буде відправлений сигнал тривоги відповідним службам. І вони будуть напоготові!”.

Міський голова повідомив, що при надходженні фінансування в Івано-Франківську плануєють встановити ще два безконтактні датчики рівня води на Бистриці-Солотвинській та Бистриці-Надвірнянській.

“Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проєкт з метеобезпеки. Сподіваюся, він допоможе нам зробити життя в місті ще безпечнішим та кращим”, – пише Марцінків.

НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ НЕГОДИ

НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ НЕГОДИ#безпека_ІФНа даху міської ради з'явилася метеостанція! 📡Сьогодні відділ програмного та комп'ютерного забезпечення встановив метеорологічну станцію, яка кожну хвилину збирає метеодані і одразу ж передає на сервер.💽 Вона стежить за температурою, вологістю повітря, атмосферним тиском, напрямом і силою вітру, точкою роси, кількістю опадів, кількістю ультрафіолетового випромінювання…❕Все це – для підвищення безпеки та вчасної реакції наших надзвичайників! Адже майже кожного року в травні-червні у нас повені… Після завершення всіх налаштувань, метеоостанція майже миттєво передаватиме інформацію у службу оперативного реагування та нашої служби з надзвичайних ситуацій. Тобто навіть вночі при загрозі буревію чи підвищеній кількості опадів, що може викликати повінь чи затоплення, буде відправлений сигнал тривоги відповідним службам. І вони будуть напоготові!🦸‍♂️🌊Крім того, при надходженні фінансування, плануємо встановити ще два безконтактні датчики рівня води на Бистриці Солотвинські та Бистриці Надвірнянській.Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проект з метеобезпеки. Сподіваюся, він допоможе нам зробити життя в місті ще безпечнішим та кращим.🌱

Опубліковано Русланом Марцінковим Вівторок, 28 квітня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: