fbpx

На Франківщині пропонують залишити тариф на розподіл газу на рівні минулорічного

Суспільство 19:45, 13.01, 2021

Прикарпатські громади пропонують Президенту, уряду та НКРЕКП залишити тариф на послуги розподілу природного газу на рівні 2020 року.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Агенцію розвитку ОТГ Прикарпаття.

«Громади Івано-Франківщини вимагають скасування постанови НКРЕКП від 30.12.2020 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ “Івано-Франківськгаз”». Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття звернулась з відповідним листом до Президента України Володимира Зеленського, КМУ та НКРЕКП. У інституції вважають необґрунтованим та неправомірним збільшення тарифу на розподіл природного газу. Ця ситуація вже викликала стурбованість у органів місцевого самоврядування та хвилю обурення серед жителів територіальних громад, які розпочали проведення акцій протесту. Натомість у асоціації пропонують залишити тариф на послуги розподілу природного газу на рівні 2020 року», – повідомили в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Зазначається, що збільшення тарифу на послуги розподілу природного газу посилює фінансове навантаження на місцеві бюджети територіальних громад, підприємства різної форми власності, представників малого й середнього бізнесу та особливо побутових споживачів природного газу.

«Збільшення видатків для побутових споживачів у період пандемії та, як наслідок, зменшення кількості робочих місць спричинить зниження платоспроможності населення та сприятиме наростанню соціальної кризи у суспільстві. Зростуть також суми заборгованості споживачів газу перед надавачами послуг. Крім того, збільшення видатків для промислових споживачів, підприємств, організацій, бізнесу неминуче спровокує ріст цін на товари й послуги», – переконані в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Нагадаємо, напередодні нового року в Івано-Франківській області вдвічі підвищили ціни на послуги з транспортування природного газу.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: