fbpx

На Надвірнянщині запрацювала добровільна пожежна команда

Суспільство 15:27, 18.10, 2023

У селі Середній Майдан Ланчинської ТГ запрацював новостворений підрозділ добровільної пожежної команди. Підрозділ буде обслуговувати три населені пункти, а це понад тисяча мешканців можуть розраховувати на вчасну допомогу.

Найближчий пожежний підрозділ знаходиться на відстані 15 км, тому створення ДПК було важливою та необхідною подією для місцевих жителів.

До чергування у новоствореному підрозділі буде залучено четверо місцевих мешканців, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Головне управління ДСНС в області передало для потреб новоствореного підрозділу пожежний автомобіль.

”Спільними зусиллями вдалося відкрити підрозділ, який буде ефективно надавати допомогу у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, і, оскільки він розміщений поблизу місцевої школи, дітки тут будуть частими гостями, а саме вони – наше майбутнє”, – зазначив голова Надвірнянської РДА Петро Хмельовський.

На сьогодні на Івано-Франківщині функціонує 16 підрозділів ДПК, які є важливим чинником забезпечення пожежної безпеки населення Прикарпаття.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: