fbpx

Марцінків категорично проти дистанційного навчання у франківських школах

Суспільство 12:27, 22.07, 2020

На підготовку франківських шкіл до навчального року в умовах пандемії потрібно мільйон гривень.

Навчальні заклади Івано-Франківська готуються розпочати навчальний рік у звичному режимі. Про це розповів директор департаменту освіти і науки Ігор Максимчук перед початком круглого столу з освітянами.

На круглому столі, окрім освітян, були медики і представники батьківських комітетів. Учасники заходу зібралися, аби напрацювати спільне рішення, як розпочати навчальний рік, аби це було найменш болісно для учнів. Щоб уникнути негативного досвіду дистанційного навчання минулого року, пояснили організатори.

«Цього року у нас 2640 першокласників, і для них надзвичайно важливо зайти в класи, познайомитися з вчителем і одне з одним», – сказав Максимчук.

За його словами, для старту навчального року у нових умовах потрібно 950 000 грн з міського бюджету. Гроші потрібні для забезпечення всіх умов і засобів захисту відповідно до санітарного регламенту.

Ігор Максимчук вважає, що дистанційна освіта – це «троянський кінь» у системі шкільної освіти, який може призвести до “загибелі системи освіти на цьому етапі”.

Втім, якщо буде небезпечна епідемічна ситуація, то школи таки працюватимуть в дистанційному режимі. «Досвід з березня показав, як треба і що слід посилити», – сказав Максимчук.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що він категорично проти дистанційного навчання у школах з 1 вересня. “Не бачу тих обставин, які не дозволяють нам відкрити школи”, – сказав Марцінків.

Марцінків також додав, що позиція його особиста, мерії і департаменту освіти – розвивати предмет “Християнська етика” в школах міста. За його словами, з цього приводу у міських школах ніколи не було проблем з батьками, вони охоче дають дітей на ці уроки. Тому в новому навчальному році християнська етика як предмет збережеться в школах.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: