fbpx

На Прикарпатті іспити з ПДР прийматимуть лише у двох сервісних центрах

Суспільство 17:22, 19.10, 2023

З 24 жовтня скласти теоретичний чи практичний іспит з ПДР можна буде лише у сервісних центрах Івано-Франківська та Коломиї.

Про це на пресконференції повідомив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Павло Яцина, повідомляє КУРС.

У рамках реформи сервісних центрів в один підрозділ об’єдналися сервісні центри Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей. Зараз у структурі сервісних центрів проводяться організаційні зміни.

“У рамках реформи змінюється кількість сервісних центрів, які можуть приймати практичні та теоретичні іспити. Якщо ми зараз будемо говорити про це в контексті Івано-Франківської області, то мова йде про те, що сервісні центри усі залишаються. Навіть сервісний центр у Надвірній, що переїхав з Луганщини, зараз переходить під керівництво Івано-Франківської області. Але приймання теоретичних чи практичних іспитів буде проходити лише у двох – це №2641, місто Івано-Франківськ, та №2643, місто Коломия”, – повідомив Яцина.

За його словами, у цих сервісних центрах збільшиться кількість адміністраторів, які прийматимуть іспити.

Інші сервісні центри – у Калуші, Снятині, Надвірній – будуть здійснювати реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, обмін посвідчень водія тощо.

“Це робиться для того, щоби покращити сам процес складання теоретичних та практичних іспитів. У рамках цієї оптимізації усі класи, де приймається теоретичний іспит, оснащені великою кількістю камер для того, аби не було так званих мертвих зон, не було можливості вплинути на процес складання теоретичного іспиту”, – пояснив Яцина.

Також оснащені камерами й автомобілі, в яких приймають практичні іспити. Втрутитися зараз у процес складання практичного іспиту, каже Павло Яцина, стає неможливим.

Ще одним нововведенням є те, що з 24 жовтня на Прикарпатті можна буде записатися онлайн на складання не лише теоретичного іспиту, а й практичного. Також прикарпатці зможуть онлайн обрати транспортний засіб, на якому вони складатимуть практичний іспит.

На Прикарпатті іспити з ПДР прийматимуть лише у двох сервісних центрах 1

До слова, Івано-Франківська громада виділила 2,5 млн грн на придбання нових автомобілів. На сьогодні за міські кошти для Івано-Франківського сервісного центру придбали Hyuhdai Sonata та Renault Duster. До речі, Hyuhdai Sonata – це перший  автомобіль з автоматичною коробкою передач в Івано-Франківському сервісному центрі.

“Я радий, що сервісний центр працює в місті Івано-Франківську. Це наші робочі місця, це наші податки, які приходять до нас в місто. Так що великому кораблю – велике плавання, хай мешканці приходять, вчаться, здають іспити, купляють автомобілі”, – сказав заступник міського голови Руслан Гайда.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: