fbpx

На Прикарпатті померли троє педагогів

Суспільство 15:28, 28.02, 2021

Сумна звістка облетіла вчительську спільноту Івано-Франківської області.

В Івано-Франківську пішов з життя вчитель ліцею №2 Руслан Януш, йдеться в повідоменні колег.

На Прикарпатті померли троє педагогів 1
Руслан Януш

“Здається, завмерла круговерть шкільного життя… Зупинилося палке, любляче й щире серце Вчителя з великої літери, доброї людини Януша Руслана Степановича. Багатьом учням він подарував часточку себе, багатьох виховав людьми з щирим серцем і відкритою душею! Любили і поважали Руслана Степановича колеги, батьки, учні за чуйність, теплоту і розуміння, підтримку та професіоналізм!” – сумують колеги.

У Коломиї померли відразу двоє педагогів, пишуть Вікна. Це вчителі ліцею №6: Галина Мигалюк та Володимир Граціанський, повідомила в соцмережі Лідія Луканюк:

На Прикарпатті померли троє педагогів 2
Галина Мигалюк

“Колектив педагогів, працівників, учнів, батьків Коломийського ліцею №6 імені Героя України Тараса Сенюка висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Галини Миколаївни Мигалюк, вчителя математики…

Галина Миколаївна була мудрим педагогом, турботливим класним керівником, щирою колегою та людиною прекрасної душі, відкритого і доброго серця”.

Вся ліцейна спільнота Коломийського ліцею №6 від учора у скорботі, оскільки відійшла у вічність людина прекрасної душі, фахівець своєї справи, який ніколи не пасував перед труднощами, націлював всіх на поступ вперед, був новатором ідей, – вчитель англійської мови Граціанський Володимир Анатолійович.

На Прикарпатті померли троє педагогів 3
Володимир Граціанський

“Педагог від Бога, щирий і талановитий, енергійний та ініціативний, людина, яка дбала про ліцейну сім‘ю, активно жила шкільним життям. Завжди тактовний, вихований, шляхетний, Володимир Анатолійович був кращим Вчителем року нашого ліцею. Його вклад в розвиток шкільної діяльності неоціненний. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних: батьків, дружини, синочка. Світлий, добрий спомин про Володимира Анатолійовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив та поважав, хто жив і працював поруч із ним, в тих, кого він навчав”, – вшановують пам’ять вчителя учні і вчителі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: