fbpx

На Прикарпатті презентували туристичний портал Бойківщини

Суспільство 20:08, 23.10, 2022

Туристичний інформаційний ресурс «BOIKY» презентували у Центрі Спадщини Вигодської вузькоколійки.

Інтернет-ресурс «BOIKY» покликаний презентувати туристичний потенціал і можливості бойківського краю, а також просувати туристичні сервіси і продукти для гостей.

Ресурс створили студенти туристичного напрямку Андрій Сікач та Юрій Гулей. Проєкт «Створення туристичного інформаційного ресурсу «BOIKY» став одним з трьох мікропроєктів, який переміг у конкурсі мікроініціатив «Літньої школи молодіжного розвитку», організованої Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з ГО «Простір молоді» в рамках роботи «Молодіжного інтеграційного центру «Захід» за підтримки USAID.

На сайті представлена інформація про культурні, історичні, природні пам’ятки бойківського регіону. Також є інформація про атракції, можливості для дозвілля, заклади харчування, розміщення, туристичні маршрути, послуги. Під час першої публічної презентації ініціатори запросили до співпраці найближчі тергромади бойківського етнорегіону, представників туристичної індустрії та сфери послуг.

Захід також мав й інтеграційну мету – знайомство та обмін досвідом представників заходу і сходу України. Так, досвідом створення бренду території та просування її туристичних можливостей поділились представники ГО «Гуцулики», що є авторами вже відомого інтернет-порталу «Верховина».

Також досвідом об’єднання крафтових виробників та створення гастромандрівок поділилась керівниця ГО «Харчовий кластер Східної України» Олена Брюховець. Зокрема, вона розповіла про проєкт «Розвиток місцевого туризму шляхом створення та просування громадами Донецької області регіонального продукту «Мандруй за смаком!» та проєкт «Шлях, позначений сіллю».

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: