fbpx

На Прикарпатті прихистили плямистого оленя із зони війни

Суспільство 13:50, 13.10, 2022

До Бурштина привезли оленя плямистого. Тварину на Прикарпаття доставили із зони бойових дій.

Нагадаємо, минулого понеділка у Бурштин завезли коня Пржевальського із зони війни.

“Кінь та олень плямистий перевезені до нас із зони бойових дій. Кінь Пржевальського приїхав із Чернігівщини, а олень плямистий із Луганська. Наразі вони перебувають на утриманні Бурштинської міської ради, за ними закріплений один із працівників КП «Еко-сервіс». Коштом міської ради зроблено часткове облагородження території: додано відсутні секції сіток, вкопані сітки в землю. Також територію ще дороблятимуть: наразі наше комунальне підприємство ще робить навіс. Звірі вільно гуляють. До них можна приходити, їх можна годувати (морквою, буряком, яблуками). Дякуємо нашим підприємцям, котрі погодились безкоштовно допомагати у годівлі звірів”, – прокоментував заступник міського голови Бурштина Іван Драгун.

Натомість Володимир Бучко, директор з розвитку у Реабілітаційному центрі “Парк хижаків Арден”; заступник директора у Галицькому національному природному парку; голова організації у Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи, наголошує:

“Сьогодні нашою громадською екологічною організацією “Еко-Галич” формуються стада ратичних диких тварин для проєкту відтворення та збереження Касової гори (на березі Бурштинсьткогго водосховища, – ред.). Адже наразі Касова гора деградує, вона вигорає, заростає чагарниками та чужорідними видами і втрачає свою природоохоронну цінність. Натомість ми будемо завозити диких тварин, котрі будуть цю траву і чагарники випасати. Адже ми знаємо, що Касову гору косити не можна. То мають бути власне коні Пржевальського, різні види оленів, гірські барани та інші травоїдні.

Щодо тварин, яких вже завезли, – зараз вони випасають чагарники і трави на тому загородженому футбольному полі і відбувають карантин. Це тимчасово, і я б не радив думати, що ми формуємо якогось роду зоопарк чи атракцію. Прошу не шкодити тваринам і з розумінням віднестися до нашої природозахисної роботи. Проєкт з перевезення і ветеринарного обслуговування реалізовує ГО Еко-Галич спільно з БМР за фінансової підтримки UAnimel. Тварини належать ГО Еко-Галич”.

На Прикарпатті прихистили плямистого оленя із зони війни 1

КУРС писав, що у Галицькому парку на Касовій горі знайшли рідкісного звірка – земляного песика

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: