fbpx

На Прикарпатті розширять межі нацпарку "Синьогора"

Суспільство 10:22, 15.06, 2022

Відповідне рішення підтримав на своєму засіданні Кабінет Міністрів України, схваливши проєкт Указу Президента «Про зміну меж Національного природного парку «Синьогора».

Площу парку збільшать на 32,0918 га за рахунок земель державної власності у Івано-Франківському районі Івано-Франківської області. Це дозволить встановити на цих територіях відповідний правовий режим та подбати про збереження і відтворення природних комплексів з особливою природоохоронною, оздоровчою, історико-культурною та науковою цінністю.

“”Синьогора” – це місце, де охороняють природу та водночас показують відвідувачам всю красу українських гір. Національний парк оберігає унікальний природний комплекс гірського масиву Горгани. Саме тут пролягає частина Східно-Карпатського туристичного шляху. У парку росте значна площа пралісів та старовікових лісів, які належать до залишків оригінальної дикої природи в Європі”, – зазначають у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

“Україна багата на унікальні природні комплекси. Навіть попри війну та всупереч знущанням рашистів над нашими землями важливо продовжувати дбати про природу там, де маємо можливість. Адже це спадок наступних поколінь українців. Це те, за що у тому числі сьогодні воюють Збройні Сили України. Це наше багатство, наш дім, який ми повинні зберегти”, – прокоментував міністр Руслан Стрілець.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: