fbpx

На Прикарпатті створили осередок Державної Служби якості освіти

Суспільство 16:38, 25.08, 2019

Це нова всеукраїнська структура, що передбачена законодавством.

За словами представників служби, на них буде покладена низка завдань. Зокрема, допомагатимуть школам забезпечувати якісну освіту, проводитимуть аудити та затверджуватимуть навчальні програми, які віднедавна заклади можуть створювати самотужки, йдеться в сюжеті “Каналу 402“.

За словами начальниці Управління Державної Служби якості освіти в області Галини Микитюк, школам не варто боятися аудитів. а краще самим ініціювати ці процеси.

У Службі якості освіти закликають долучатися до співпраці всіх охочих: місцеву владу, освітян, батьків, громадських активістів та учнівське самоврядування.

Кажуть, головною проблемою у системі навчання є застарілість. Адже протягом усіх рокіів незалежності країни вона підпорядковувалась закону 1991 року. Фахіві кажуть, нині освіта поинна відповідати світовим стандартам.

Директор департаменту акредитації та моніторингу ДСЯО Іван Юрійчук переконаний, що найголовнішим показником якісної освіти є успішність випускників та наскільки вони можуть себе реалізувати у подальшому. 

Поки що представники Слжби напрацьовують критерії, яким повинні будуть відповідати навчальні заклади.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: