fbpx

На Прикарпатті у мисливських угіддях чотирьох сіл виявили хворих на сказ лисиць

Суспільство 17:05, 25.01, 2022

В Коломийському районі Івано-Франківської області здійснили діагностичний відстріл лисиць на території мисливських угідь селища Отинія, сіл Товмачик, Іванівці, с. Мишин. Три з чотирьох звірків виявилися хворими на сказ.

Відстріл влаштували тому, що раніше на Коломийщині виявили скажену лисицю, інформують в обласній Держпродспоживслужбі.

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби дослідили звірків і відповідно до результатів лабораторних досліджень встановили сказ лисиць, відстріляних на території мисливських угідь Товмачика та Іванівців Коломийської громади та села Мишин Нижньовербізької громади Коломийського району. Тепер в цих місцях тривають заходи з ліквідації сказу.

Також Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці на території мисливського угіддя урочище «Валиска» УТМР «Княжа фауна» села Кукільники Більшівецької громади Івано-Франківського району.

З метою координації дій з ліквідації захворювання провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, за рішенням якої затвердили план заходів з ліквідації сказу. Також визначили неблагополучною територію мисливських угідь урочища «Валиска» у Кукільниках, наклали карантинні обмеження та розпочали заходи з ліквідації сказу.

Прикарпатців попередили, що у випадку виявлення контакту домашніх тварин з дикими тваринами слід повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини, щоб попередити зараження та загибель домашньої тварини.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: