fbpx

Відремонтують аварійні мости на місцевих дорогах Прикарпаття

Суспільство 14:12, 01.02, 2023

На 2023 рік для здійснення ремонтів та утримання автодоріг місцевого значення Івано-Франківської області передбачена субвенція у сумі майже 360 млн грн. Дорожники першочергово візьмуться за ремонт аварійних мостів на місцевих дорогах.

Про це на нараді з приводу утримання та експлуатації доріг в ОДА повідомила очільниця області Світлана Онищук.

“Незважаючи на війну, ми продовжуємо ремонтувати дороги, адже від якісних доріг залежить розвиток економіки регіону. Цьогоріч акцентуватимемо увагу на ремонті мостів, які перебувають в аварійному стані”, – зазначила вона.

Зараз, поінформувала Служба автомобільних доріг в Івано-Фрранкківській області, триває ремонт мосту через гірський потік у селі Черганівка на дорозі Р-20 Тязів – Старі Кути. На мості оновлюють тротуари і проїзну частину мосту; влаштовують перильне і бар’єрне огородження.

У 2022 році роботи із експлуатаційного утримання здійснювалися на таких мостах:

  • на двох мостах у селі Микуличин дороги Н-09 Мукачево – Львів оновлено тротуари, перильне огородження та відкрилки, а на підходах до мосту в Делятині – підпірну стінку;
  • оновлено перильне огородження на мостах у Надвірній дороги Н-09 Мукачево – Львів та Гошеві, що на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига;
  • відремонтовано покриття деформаційних швів на мостах у селі Нижнів дороги Н-18 Івано-Франківськ – Надвірна та в Хуторі-Будилові на Р-20 Тязів – Старі Кути;
  • на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський відремонтовано тротуари, перильне огородження та опори мостів у Ворохті, тротуари і перильне огородження мосту в Старому Гвіздці та елементи вантового мосту у Криворівні;
  • на мосту в Середньому дороги Р-84 Бібрка – Калуш – Бурштин відремонтовано тротуари, перильне огородження та проїзну частину мосту, а в селі Росільна на дорозі Т-09-02 Креховичі – Дзвиняч – прогонову будову мосту та покриття.

Невдовзі такі роботи розпочнуть на мості в селі Верхній Вербіж, що на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, додали в САД.

Минулого року у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні кошти державної субвенції на експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення були перенаправлені на потреби ЗСУ, пояснила Онищук. Тому з обласного бюджету-2022 на експлуатаційне утримання доріг було виділено майже 60 млн грн. Долучилися фінансовою підтримкою і 39 територіальних громад на загальну суму майже 200 млн грн.

ДП «Дороги Прикарпаття» спрямувало на утримання та ремонт доріг майже 385 млн грн. Зокрема, за ці кошти було ліквідовано вибоїни, облаштовано асфальтобетонне покриття, нанесено розмітки та ін. До роботи було залучено 26 підрядних організацій.

На 2023 рік для здійснення ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області передбачена субвенція у сумі майже 360 млн грн.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: