fbpx

На Прикарпатті зливи пошкодили дороги. Вода у ріках продовжує підніматися

Суспільство 11:13, 18.06, 2023

Через сильні дощі на Прикарпатті відбулось різке підняття рівня води в гірських річках та потічках. Були пошкоджені дороги у Верховинському і Надвірнянському районах.

Як повідомляє обласне управління ДСНС, Черемош підтопив автодорогу в селі Зелене та Топільче Верховинського району. 17 червня вода зійшла, проте дорожнє покриття захаращено залишками деревини, ґрунтом та камінням, а також пошкоджено проїзд до урочища Шибене в селі Явірник та підмито ділянку дороги до села Пробійнівка. Там зараз працюють рятувальники і техніка, проїзд вже розчищено.

Дорога до села Зелене Верховинського району

Також пошкоджена дорога села Вороненко Поляницької ТГ Надвірнянського району зі сторони Ворохти.

Пошкоджені дороги на Прикарпатті
Зливи зруйнували дороги на Прикарпатті

На Верховинщині працювала робоча група під керівництвом голови ОВА Світлани Онищук та ГУ ДСНС в області під керівництвом начальника ГУ Володимира Чернецького. Голова ОВА доручила керівництву Верховинської районної військової адміністрації і територіальної громади забезпечити безпеку людей, які проживають у зоні надзвичайної ситуації. Також з огляду на негоду голова ОВА доручила призупинити спортивні сплави (рафтинг) на території Верховинського району.

Дорога на Верховинщині після злив
Рятувальники розчищають дороги на Прикарпатті

На ранок 18 червня опади послабились, але все ще залишається високим рівень води у річці Чорний Черемош. У Білоберізкій громаді ускладнені проїзди до сіл Пробійнівка та Грамотне. Тривають роботи з відновлення проїзду до села Явірник та прикордонної застави Шибене.

Протягом доби 18-19 червня на рiчках області очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,3-1 м. У басейнах Пруту i Дністра, особливо на гірських притоках, – на 0,5 – 1,5 м. Місцями можливе формування значного схилового стоку, в гiрських районах iснує загроза локальних селевих потокiв.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: