fbpx

На що звернути увагу під час вибору пухової ковдри?

Суспільство 17:17, 06.10, 2023

Люди, які бажають придбати теплу ковдру, найчастіше зупиняються на пухових ковдрах. Це стандартний вибір, який популярний завжди. Пухова ковдра відома тим, що швидко зігріває, легка і має досить тривалий час використання. 

На що звернути увагу під час вибору пухової ковдри

Пухові ковдри відмінно пропускають повітря і не пропускають вологи. Хороша пухова ковдра прослугує від 15 до 20 років. Щоправда, людям з алергією на пух не варто купувати такі вироби, так само як і тим, хто не готовий піклуватися про неї, час від часу даючи ковдрі дихати і періодично піддаючи хімчистці.

Як вибрати тип пуху для кодври?

Існують різноманітні види пуху, на які слід звертати увагу під час вибору пухової ковдри. Гагачий пух – найрідкісніший, найдорожчий, теплий і найкращий пух для якісної ковдри. Гаги – качки-пірнарі, що мешкають у тундрі та на арктичному узбережжі.

Елітний пух білого гусака м’який та вважається високоякісним. Вироби із сірого гусячого пуху коштують трохи дешевше. Можна придбати ковдру – качиний пух, який є найдешевшим варіантом серед пухової, але він прослужить близько 5-7 років і не буде таким м’яким і теплим.

Який наповнювач використовується в пуховій ковдрі

Найчастіше пух змішують із кінчиками пір’я, щоб зробити ковдру еластичнішою та знизити її ціну. Така ковдра з пуху коштує дешевше і міцніша за рахунок того, що в ній більше пір’я. Вважається, що оптимальним є поєднання щонайменше 85-90% пуху і 10-15% пір’я, але є й інші варіанти (бюджетний варіант: 60% пуху і 40% пір’я). Не зважаючи ні на що, під час вибору ковдри слід уважно читати етикетку і пам’ятати про це. Також слід помацати виріб і переконатися, що пір’я не надто жорстке. Найоптимальніше поєднання пуху і пера ми зустрічали в магазині текстилю для дому Le Vele за посиланням le-vele.com.ua/odeyala/puhovye-odeyala

Купити пухову ковдру

Яку пухову ковдру купити

Перш ніж купувати пухову ковдру, необхідно визначитися з її типом. Касетні варіанти – найкращі та найдорожчі. У таких ковдрах зшиті окремі частини (квадрати або касети), які рівномірно заповнені пухом. Таким чином, наповнювач не збивається і не вилазить через отвори голки. Товщина ковдри рівномірна, і в ній немає холодних місць.

Пухові ковдри зі стьобанням – це інший вид. Пух з них може пробитися через отвори, де пройшла голка, і вони не служать так довго і не зігрівають так, як касетні. Дизайн стібки у кожної стьобаної пухової ковдри свій. Найкраще підходять великі квадрати, оскільки вони забезпечують рівномірний розподіл наповнювача. 

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: