fbpx

На війні загинув франківець Андрій Павлюк

Суспільство 00:06, 23.11, 2022

На війні загинув начальник розвідки 64-го дивізіону 45-ї окремої артилерійської бригади Андрій Павлюк з Іван-Франківська.

“Сьогодні наш 64-й дивізіон 45 ОАБр зазнав першої незворотної втрати! Сьогодні загинув начальник розвідки 64-ОАДн, старший лейтенант Андрій Павлюк. Андрій прийшов до нас у дивізіон із перших днів повномасштабної агресії росії. Йому було 28 років”, – написав у фейсбуці Ігор Ігнат.

У мирному житті Андрій займавав спортом та бджільництвом, був власником крамниці Bee Strong.

Друзі та знайомі теплими словами згадують Андрія.

Анастасія Мокрик: Всі разом взяті, нікчемні життя 140 мільйонів клятої русні не варті такої втрати.

Андрій – один з найрозумніших, найсвітліших та найщиріших людей, яких мені доводилось знати в цьому житті. Вічна пам‘ять, мій дорогий друже.

Уляна Литвин: Забути твій напір енергії, твою любов до меду та історії про ведення бізнесу – неможливо! Як і повірити у цю новину. Дякую тобі! Спочивай з миром!

Руслан Колішенко: Останній раз ми бачилися з Андрій Павлюк на Big money в Буковелі! Потім війна… Війна, яка забирає найкращих! Ти був наполегливим, трохи надокучливим, впертим, але дуже мотивованим і цілеспрямованим! Спочивай, друже! Be strong! Помстимося.

Ірина Боришкевич: Ми не були знайомі особисто, але ми були фейсбучними друзями, інколи бачились у залі, і у спогадах тільки величезний оптимізм і позитив Андрія…

Як так? Коли ця клята війна закінчиться? Вічна пам’ять Герою.

Павло Бачинський: Андрій Павлюк… Учасник обидвох ретритів чолоВІЧЕсерце. Болить, плачу…

Спочивай з миром, шана тобі за захист та наближення перемоги, а нам лишається єдине усім – Bee Strong – мед з пасіки Андрія Павлюка., тепер і заради твоєї пам‘яті, бо герої не вмирають.

Sergiy Matusov: Ти був світлою, позитивною, сильною, свідомою людиною. І тепер залишишся назавжди в пам‘яті героєм. Спочивай з миром!

Марія Червак: Скільки ще синів, патріотів України-неньки мають віддати найцінніший дар життя, щоб ми здобули оту омріяну волю й свободу жити на своїй Богом даній землі…

Остання розмова була про мед, бджолярські продукти і війну…

Боляче і сумно…

Спочивай у Господніх обіймах, мужній Герою України.

Lyubov Gorbatso: Андрій саме будував нашу країну. Енергійний, цікавий, працьовитий, щирий, відкритий для людей та світу…

Нехай усі твої бджілки понесуть тебе на легкі хмаринки…

Тетяна Гончак: Скільки ще забере життів ця клята війна!!!

Знаю Андрія особисто, познайомились на одному з тренінгів про фінанси.

Завжди усміхнений, позитивний, життєрадісний, спортивний, закоханий у свою справу – бджільництво. Подобалось дивитись його сторіз про мед та про заняття спортом). У нього було стільки планів на життя!!! Розлючена та розгублена …невже …як так?!?!

Оксана Болкуневич: Я не була знайома з Андрієм особисто, але він був моїм другом. Другом у великій пасічницькій родині. Я дивилась його сторіз, я щиро раділа відкриттю його медового магазинчика Bee Strong. Він був світлою і веселою людиною навіть на просторах фейсбуку. Сьогодні він назавжди став у стрій Небесного легіону, йому назавжди залишиться 28… Щирі співчуття родині Андрія. Нехай ніколи не заросте стежинка до місця його вічного спочинку, царства небесного і вічного спокою душі спочилого героя.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: