fbpx

На виборах ректора ІФНТУНГ найбільше голосів набрав Ігор Чудик. Буде другий тур

Суспільство 17:17, 25.04, 2023

На виборах ректора ІФНТУНГ підрахували результати на найбільшій дільниці – в самому університеті у головному корпусі (839 виборців з 1074, голосували 738 виборців). Найбільше голосів отримав професор Ігор Чудик (364 голосів). Це означає, найімовірніше, що буде 2 тур виборів, в якому Чудик змагатиметься з доцентом Сергієм Куровцем, який отримав на дільниці в університеті 177 голосів.

Інші кандидати на цій дільниці отримали:

  • Олег Витязь – 75 голосів
  • Ліліана Гораль – 69 голосів
  • Ігор Рибіцький – 30 голосів

Є ще дільниці у відокремлених підрозділах ІФНТУНГ – Фаховому коледжі електронних приладів, Бурштинському енергетичному фаховому коледжі і Калуському коледжі економіки, права та інформаційних технологій, але через малу кількість виборців вплинути на результат вони не зможуть.

Голова лічильної комісії Василь Запухляк зазначив, що на 99,9 % буде другий тур.

Довідка

Ігор Чудик народився 22 червня 1978 р. в с. Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області. У 1995 р. вступив до ІФДТУНГ, який закінчив з відзнакою за спеціальністю «Буріння», здобувши ОКР «магістр». Був направлений на роботу в Стрийське ВБР. З 2000 по 2003 р. навчався в аспірантурі, а з 2006 по 2009 р. — в докторантурі ІФНТУНГ. У 2005 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Вдосконалення методики проектування неорієнтованих низу бурильної колони», а в 2011 р. – докторську дисертацію на тему «Розвиток наукових основ буріння скерованих свердловин з мінімальними втратами енергії».

Працював науковим співробітником науково-дослідного інституту і асистентом кафедри буріння нафтових і газових свердловин. З 2004 по 2006 р. обіймав посаду доцента, а з 2012 р. – професора цієї ж кафедри. Відтоді ж очолював кафедру буріння нафтових і газових свердловин. З 2008 р. призначений головою Ради молодих вчених університету, членом Спілки буровиків України. У 2014 р. обраний академіком Української нафтогазової академії. У 2017 р. І. І. Чудика обрано на посаду проректора з наукової роботи ІФНТУНГ.

Дослідження вченого спрямовані на розробку технічних засобів та науково-методичних основ для управління якісним енергоефективним процесом спорудження нафтогазових свердловин. За цим науковим напрямком у фахових виданнях опубліковано понад 110 наукових праць.

За високі досягнення в науковій роботі у 2006 р. професор Чудик був нагороджений дипломом і премією ОДА як молодий вчений, у 2008р. — стипендією Кабінету Міністрів України та грантом Президента України, у 2012 р. — премією Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові держави, а у 2014 р. — стипендією Верховної Ради України. У 2017 р. Ігорю Івановичу було призначено грант Президента України на наукові дослідження докторам наук до 45 років: «Розроблення методології енергоефективного буріння надглибоких нафтових і газових свердловин».

Нагадаємо, минулі вибори ректора в ІФНТУНГ відбулися в 2017 році – тоді на 5 років ректором обрали Євстахія Крижанівського. Він очолює університет 30 років.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: