fbpx

Найнижчу ціну за капремонт вулиці Ленкавського запропонував "Івано-Франківськавтодор"

Суспільство 21:38, 27.09, 2021
НА ФОТО: Проєкт реконструкції вулиці Ленкавського

В аукціоні взяли участь два підприємства – жодне з них не знижувало ціну під час аукціону, що може свідчити про змову між ними.

Аукціон на капітальний ремонт вулиці Ленкавського (від вул. Короля Данила до вул. Левицького) відбувся 24 вересня.

Як писав КУРС, тендер з очікуваною вартістю 22 159 070 гривень проводив Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради. Йдеться по ділянку від вулиці Короля Данила до вулиці Левицького протяжністю 550 метрів.

Участь у тендері взяли ТОВ “Івано-Франківськавтодор” та ТОВ “Будівельна компанія “Вік”. Найнижчу ціну запропонувало ТОВ “Івано-Франківськавтодор” – 19 951 118 грн. Однак жоден з учасників під час аукціону ціну не знижував, що може свідчити про змову між ними.

Найнижчу ціну за капремонт вулиці Ленкавського запропонував "Івано-Франківськавтодор" 1

За даними інформаційно-аналітичної системи youcontrol, зараз засновниками ТОВ «Івано-Франківськавтодор» є жителька Івано-Франківська Стасюк Ольга Робертівна та надвірнянець Возний Ігор Богданович.

Чоловік Ольги Стасюк очолює Івано-Франківське державне підприємство по торгівлі. Очолює фірму Станіслав Ростовцев, який був помічником депутата Івано-Франківської міської ради від «Свободи» Андрія Строїча.

ТОВ “Івано-Франківськавтодор” є переможець у 162 закупівлях на суму 342,91 млн грн. З них 57 тендерів фірма виграла в Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради на суму 204 493 290,8 грн, 59 – в Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради на 107 053 646,2 грн та 11 – в Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради на 18 346 622,60 грн.

Нагадаємо, у 2016 році ділянку від Короля Данила до Бельведерської на Ленкавського відремонтували за 1,6 млн грн.

КУРС писав, що вулицю Ленкавського від Короля Данила до Левицького мають відремонтувати до кінця цього року. При цьому сума бюджетних призначень на ці роботи на 2021 рік становить лише 12 431 гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: