fbpx

Нардеп з Коломиї дивується, як українці обрали президентом "маленького бусурманина-антихриста"

Суспільство 09:03, 29.08, 2019

Скандальний Юрій Тимошенко оприлюднив відеозвернення, в якому звернувся "до всього українського народу".

Народний депутат з Коломиї Юрій Тимошенко знову відзначився скандальними висловлюваннями. Недавно дісталося від обранця Володимиру Зеленському, отямитися від перемоги якого на президентських виборах Тимошено ніяк не може. 

“Чи можете ви уявити, щоби в природі зграя левів обрала своїм вожаком маленьку вівцю?” – звернувся до своїх виборців Юрій Тимошенко.

Після чого звернувся до історії України.

“Чи можете ви пригадати, щоби наші предки, запорізькі козаки, обрали отаманом чи гетьманом якогось маленького бусурманина-антихриста?” – допитується Тимошенко.

Нардеп каже, що це навіть смішно собі уявити.

“Як же так сталося, що зараз в наш час ви всі такі щирі українці, нащадки запорізьких козаків, борці за українську мову, ви такою тотальною більшістю, масою, обрали президентом України не українця, не християнина, не козака, не атошника воюючого, а шестикратного дезертира, каторий на чістам русскам язикє вам рассказиваєт: “А какая разніца, на каком язикє кто разговаріваєт?” Такий феномен. Як же так сталося?” – звертається до спільноти у фейсбуці Тимошенко.

Далі Юрій Тимошенко звертається до “історичної статистики” і розтлумачує, хто є козаки і хто є козопаси, і хто став гордістю України.

“Поки не пізно, збирай манатки та вали у свій Ізраїль”,- радить, врешті, Тимошенко Зеленському. 

Нагадаємо, сьогодні останній день Юрія Тимошенка в статусі чинного парламентаря України: новообрані нардепи складуть присягу, оберуть керівництво нової Верховної Ради, голів, заступників і секретарів у комітетах. На першому засіданні також призначать прем’єр-міністра, міністра оборони, міністра закордонних справ. 

Як повідомляв КУРС, нардеп Юрій Тимошенко також балотувався на посаду президента України, отримав 0,6% голосів. У поразці звинуватив свою команду, яку назвав проститутами

Юрій Тимошенко до Зеленського

Юрій Тимошенко до Зеленського: " Поки не пізно, збирай манатки та вали у свій Ізраїль"Доброволець, майданівець, депутат 8 скликання та кандидат в президенти минулих виборів на День Незалежності дав емоційне інтерв'ю "Невідомому патріоту".Він нагадав, що незалежність України на фронті та майдані здобували менше 1% населення. Саме вони, на думку Юрія Тимошенка, є козаками, які в разі необхідності знесуть будь-яку владу, яка обрана козапасами. Дуже вибачаємось за вирізки. Повне відео не проходить цензуру.Ютуб версія – https://youtu.be/5MLEqX7CEq4

Опубліковано Невідомий Патріот Вівторок, 27 серпня 2019 р.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: