fbpx

Навчайся у Франківську: керівники ІТ-компаній флешмобом звернулися до молоді

Суспільство 16:53, 21.07, 2021

Франківський ІТ-Кластер спільно з ІФНТУНГ запустив онлайн-флешмоб #Навчайся_в_Івано_Франківську.

Керівники місцевих та зі світовим ім’ям ІТ-компаній у відео звернулися до майбутніх студентів із закликом залишатися жити, вчитися і працювати у Франківську.

Флешмоб від керівників ІТ-компаній Франківська стартував сьогодні на фейсбук-сторінці ІФНТУНГ. Навчайся в Івано-Франківську – такий заклик адресовано молоді та майбутнім вступникам до закладів вищої освіти від імені місцевих ІТ-компаній та ІТ-компаній зі світовим ім‘ям – bvblogic, Eleks, Softserve, Perfectial, Avenga, 27 Nerds.

«Я також був на цьому етапі, коли слід було обирати місце для навчання. Маючи можливість навчатися в кращих закладах України та Європи, я свідомо обрав Івано-Франківськ. Станом на зараз тут є все для того, щоб розвиватися як професійно, так і особистісно для того, щоб ставити нові цілі та їх досягати», – каже Віталій Родимюк, bvblogic.  

«Івано-Франківськ – однозначно найкраще місто для того, щоб жити, вчитися і потім працювати. Ринок як ніколи потребує ІТ-спеціалістів вже сьогодні», – наголошує Наталія Мухітдінова, Eleks.

«Я жив у Львові, але повернувся в Івано-Франківськ, тут найкомфортніше. Вступайте до університетів нашого міста на ІТ-спеціальність, а вже за 2 роки ми чекаємо вас у нас», – запросив майбутніх спеціалістів Любомир Ходак, Softserve.

Нещодавно Івано-Франківськ очолив рейтинг міст, які є найкомфортнішими для проживання ІТ-спеціалістів, обійшовши міста-мільйонники.

“Ми сподіваємося, що цей онлайн-флешмоб стане поворотним моментом у житті для тих майбутніх студентів, які ще вагаються, чи обирати рідне місто для навчання, а також що інші компанії міста також долучаться до флешмобу #Навчайся_в_Івано_Франківську та поділяться своїм досвідом життя, навчання та роботи тут”, – звертаються до молоді керівники ІТ-компаній.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: