fbpx

Навіщо потрібен тренувальний балісонг і що про нього корисно знати

Суспільство 12:21, 23.06, 2021

Якщо ви почали читати цю статтю, то, мабуть, вже знаєте, що таке балісонг. Ви бачили цей ніж в кіно або комп’ютерних іграх. Ви вже знаєте, що балісонги бувають найрізноманітніших форм і розмірів. І одним з підвидів цього ножа і є його тренувальна версія. Так що за її допомогою тренують і навіщо вона потрібна? 

Навіщо потрібен тренувальний балісонг і що про нього корисно знати 1

Що таке фліпінг? 

Багато хто знає, що у балісонга є ще одна поширена назва – «метелик». 

Чому його так називають?

Здавалося б, влаштований балісонг вкрай просто (як і все геніальне). Клинок та дві половинки рукояті на шарнірах. Але як тільки метелик потрапляє до рук вмілої людини, вважайте, що вам забезпечено шоу, не гірше циркового. Рукоять і лезо починають пурхати, дійсно нагадуючи крила дивовижної комахи. Виблискує сталь, ледь чутно дзвенить метал. Видовище дійсно гарне. 

Це жонглювання гострим ножем прийнято називати фліпінгом. І це колись таємне гангстерське (жарт) мистецтво стало доступним усім охочим. І таких у світі немало. 

Хочете навчитися фліппінгу і ви? Та будь ласка. Вся справа тільки у вашому бажанні! І ще один важливий нюанс – потрібне правильне тренувальне спорядження. 

Так для чого потрібен тренувальний метелик? 

Вся справа в тому, що балісонг – це все ж таки ніж. А значить, він – гострий. І поранитися ним простіше простого. Ба більше, якщо ви ще не зовсім засвоїли мистецтво маніпуляцій і перехоплень, ніж може вилетіти з вашої руки і поранити когось. 

Погодьтеся, важко визначити, що гірше. 

Ось для того щоб прибрати з тренувань елемент ризику, і були придумані тренувальні метелики. Вони майже нічим не відрізняються від «справжніх». Крім одного – їхні клинки не заточені і з не гострим «вістрям». 

Такий «ніж» абсолютно безпечний. Тренуватися з ним може навіть дитина. 

Тож якщо ваш син чи онук просять у вас балісонг, ось вам вихід із ситуації – купіть йому тренувального метелика! 

Головне – поясніть дитині, що усі чемпіони починали саме з тренувань. 

Це працює і у зворотний бік. Ви ще вчитеся в школі? Хочете балісонг у подарунок? Прям як у «Контрі»? Але батьки проти? Не ображайтесь. Їх теж можна зрозуміти. Ось вам компромісний варіант – переконайте їх подарувати вам тренувальний балісонг! 

Який тренувальний балісонг краще купити? 

Кілька простих порад: 

  1. Не купуйте зовсім вже дешевого метелика. Він і фліпувати буде погано, і розвалиться швидко. Не псуйте собі настрій. 

Навіть якщо ви ще юні і поки не заробляєте грошей, краще трохи відкласти з подарунків та кишенькових грошей. Воно того варте. 

  1. Занадто дорогий брендовий тренувальний метелик можна теж не брати. Бо берете ви його не аж так ненадовго. Рано чи пізно вам треба буде переходити на тренування з гострим ножем. А то звикнете, що клинок метелика безпечний, і станете занадто необережним і легковажним. 
  1. Не купуйте метелики різних хитрих шабельних форм. Так, такий метелик є в CS:GO. Але повірте, фліпувати їм досить незручно. Взагалі, більшість складних і красивих трюків придумана саме з розрахунку на стандартного «прямого» метелика. 

Як доглядати за метеликом? 

  1. Звикніть до того, що до ваших рук потрапив нехай і простий, але механізм. Вам слід вміти доглядати за ним. Гвинти метеликів (особливо недорогих) мають властивість розбовтуватися і розкручуватись. Їх слід періодично підтягувати. Часто їх рекомендують посадити на фіксатор (ви легко знайдете в інтернеті, що це таке). 
  1. Щоб метелик літав, його слід змащувати. І ми не радимо вам використовувати для цього дешеве китайське мастило. Все може стати тільки гірше. Мабуть, один з найкращих результатів при догляді за метеликом дає збройове мастило. Його легко купити. Ніяких дозволів вам не знадобиться. 

Таке мастило, звичайно, виходить дещо дорожчим. Але якщо ви хочете досягти результатів – мистецтво вимагає жертв. 

Де знайти підручники з фліпінгу? 

Дивне питання. А де зараз знайти наочні підручники по всьому на світі? Так на YouTube ж! 

Ще й побачите, як багато народу займається цим хобі. Вийшло у них – вийде і у вас! Ми бажаємо вам успіху!

Джерело – https://grandway.ua/catalog/nozhi/nozhi-balisongi/trenirovochnie-balisongi/ 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: