fbpx

Не виходити без потреби, перенести поминки: Коломийський єпископ Василій Івасюк звернувся до вірян

Суспільство 09:55, 26.02, 2021

Зважаючи на критичну ситуацію із поширенням коронавірусної інфекції в регіоні, перевантаження медичних закладів Івано-Франківщини та щоразу важчий перебіг захворювань, владика Коломийської архієпархії УГКЦ Василій Івасюк звернувся до вірян.

Не виходити без потреби, перенести поминки: Коломийський єпископ Василій Івасюк звернувся до вірян 1
Владика Василій Івасюк

Зокрема, він закликав підприємців та відповідальних за умови праці на виробництвах, ринках, торгових площах «забезпечити максимальні умови щодо дотримання соціальної дистанції та користування засобами індивідуального захисту».

Усім вірним владика Василій нагадує, що здоров’я – це Божий дар, за який кожен несе відповідальність. Щоб не наражати себе та своїх ближніх на небезпеку, владика рекомендує без особливої потреби не виходити з дому та уникати скупчення людей.

«У випадку запланованих масових святкувань весіль, днів народжень, хрестин, поминок чи інших важливих подій обмежити ці заходи до мінімальної кількості найближчих осіб або, по змозі, перенести на пізніший час», – йдеться у зверненні.

Останнім пунктом застережень є «не ігнорувати рекомендації медиків та інших компетентних служб та пам’ятати, що їхня жертовна праця потребує підтримки, яка передусім проявляється через нашу дисциплінованість».

У зверненні єпископ просить усіх посилено молитися особисто та у спільнотах за «припинення пандемії, виздоровлення хворих, медичних працівників та тих, хто залучений до боротьби з Covid-19», а також закликає душпастирів дбати про те, «щоб кожний хворий, який буде потребувати уділення Святих Тайн Покаяння, Євхаристії чи Єлеопомазання, мав можливість їх прийняти».

І насамкінець владика каже: «Звертаємося всі до Пресвятої Богородиці Матері Божої Неустанної Помочі, прославленої в Коломийській іконі «Це Мати твоя», щоб вона за нашими молитвами захистила всіх від пандемії на Прикарпатті», інформує пресслужба УГКЦ.

КУРС писав, що при вході у храмах Прикарпаття покладуть медичні маски та антисептики

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: