fbpx

Неопалимі: стартував проєкт, що допомагає з військовими опіками й рубцями

Суспільство 13:18, 26.01, 2023

Розпочався благодійний медичний проєкт «Неопалимі», що рятує українців, які отримали важкі опіки та рубці внаслідок війни та вторгнення Росії в Україну. 

Танкіст із Вінниччини Ілля Пилипенко – один із перших учасників проєкту. Воїн, що отримав численні ушкодження тіла під час оборони України, погодився на відверту мистецьку фотосесію львівської фотографині Марти Сирко, аби кожен мав змогу побачити, які звірські ушкодження отримують «неопалимі» герої, що незламно захищають нашу землю ціною власного тіла та життя.

«Чоловік загорівся в танку під час виконання бойового завдання, внаслідок чого отримав безліч опіків та уражень шкіри. Його дуже турбує вигляд обличчя, оскільки оточуючі звертають на це зайву увагу та лякаються», – йдеться у повідомленні Українского Волонтерського Центру.

“За серією відвертих світлин українського героя, що отримав понівечені руки та ноги внаслідок військових дій на території України, криється провідна думка, що всі тіла — це мистецтво”, – додають на сторінці проєкту “Неопалимі” у фейсбуці.

“Я почала знімати тіла людей, які постраждали, і побачила, як вони хочуть і намагаються швидко інтегруватись в буденність. І, знаєте, коли почалась війна, саме буденність, те чого не хватало: банально сходити в магазин, випити кави і відчувати, що завтра ти можеш зробити так само. Вони дуже швидко адаптуються і хочуть жити своє буденне життя, а ми маємо допомогти їм швидко інтегруватись в це життя”, — говорить фотографиня.

Щоби позбутись таких ушкоджень, слід заповнити заявку на сайті проєкту.

Команда проєкту з естетичної медицини «Неопалимі» діє за підтримки МОЗ та меценатів і налагодила співпрацю з 12 клініками.

Чекають на нових пацієнтів, котрі потребують надання корекційних медичних послуг, але не мають для того фінансових можливостей. Лікування починається через 4-6 місяців після поранення.

Наразі «Неопалимі» мають змогу брати на лікування близько 200 пацієнтів щомісяця. Щоб отримати необхідну допомогу, потрібно:

  • бути військовим/волонтером/добровольцем/цивільним/дитиною;
  • мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) внаслідок військових дій;
  • мати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання непобутової травми;
  • звернутися до команди «Неопалимі» (тел.: (066) 906-06-14, сайт: http://neopalymi.in.ua).
Неопалимі: стартував проєкт, що допомагає з військовими опіками й рубцями 3

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: