fbpx

Нову збірку есеїстики Тараса Прохаська презентують на літературному фесті в Чернівцях

Культура 13:20, 24.07, 2023

У Чернівцях 8-10 вересня відбудеться XIV Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ. Серед іншого на літературних читаннях презентують нову збірку есеїстики Тараса Прохаська.

MERIDIAN CZERNOWITZ – фестиваль, побудований на фундаменті культурної спадщини Чернівців. Метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну мапу Європи й розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їх зарубіжними колегами.

У 2023 році фестиваль відбудеться учотирнадцяте. Окрім традиційних літературних подій, афіша анонсує у програмі дегустації вина, пише Читомо.

Учасниками та учасницями читань стануть поети та публічні інтелектуали з Австрії, Ізраїлю, Німеччини, Швейцарії та України. Серед українських учасників — Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Артем Чех, Ярина Чорногуз, Андрій Любка, Тарас Прохасько, Ігор Померанцев та інші.

У цілях безпеки організатори проведуть події на трьох міських локаціях. В програмі заходів – поетичні читання, публічні діалоги-дискусії та презентації нових книжок, зокрема поетичної збірки Сергія Жадана «Скрипниківка» і збірки есеїстики Тараса Прохаська «Бурчак».

«Цьогорічною новинкою Меридіану стануть винно-книжкові дегустації, на яких будуть представлені вина українських виробників з різних регіонів країни. Поруч з винами відвідувачі зможуть знайти книжки. Розважальних заходів програмою не передбачено, на подіях збиратимуться кошти на потреби ЗСУ, а саме на автівки для військових, якими займаються автори-волонтери Сергій Жадан та Андрій Любка», — розповіла Євгенія Лопата, директорка фестивалю.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: