fbpx

Обласний департамент охорони здоров'я очолив стоматолог Ігор Дмитренко

Суспільство 11:25, 29.09, 2020

Сьогодні голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівник апарату ОДА Роман Маланій офіційно представили призначеного директора департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка.

Довідково:

Ігор Дмитренко народився 31 січня 1985 року.

Освіта повна вища, закінчив у 2006 році  Івано-Франківський державний медичний університет за спеціальністю “Стоматологія”, лікар-стоматолог;  у 2008 році – магістр медицини з фаху ”Стоматологія”.

Також у 2017 році закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування”, спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування, та за спеціальністю “Право”, спеціаліст з права.

У 2013 році Ігорю Дмитренку присуджено науковий ступінь  кандидата медичних наук, у 2015 році – присвоєно вчене звання доцента кафедри ортопедичної стоматології.

Працював лікарем-інтерном за спеціальністю ”Стоматологія” Долинської центральної районної лікарні, викладачем-стажистом‚ асистентом кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету.

До цього часу працював доцентом кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету та заступником головного лікаря медичного центру ТзОВ ”Альтмед” (м. Івано-Франківськ) за сумісництвом.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: