fbpx

Особливості клавіатур від компанії Apple

Суспільство 13:15, 14.09, 2023

Всім відомо, що електроніка компанії Apple – потужні пристрої з дивовижними параметрами. На https://grokholsky.com/ua/ можна замовити обладнання, показники якого будуть актуальними ще багато років. Це як ноутбуки, так і комп’ютери від Епл.

Незамінним пристроєм для вводу інформації є клавіатура. Без неї неможливо уявити сучасну комп’ютерну техніку.

Особливості клавіатур від компанії Apple

Особливості клавіш ноутбуків Епл

Розпочати необхідно про особливості клавіш у ноутбуках. Тривалий час в них застосовувався механізм «ножиці». Таку назву конструкція отримала через схожість з ножицями: внутрішня частина розкривалася саме так.

У 2015 році з’явилася конструкція «метелик». Головна її особливість полягає в схожості роботи механізму з крилами метелика. Така трансформація дозволила зробити клавіші більш чутливими до дотиків: можна натискати на будь-яку частину кнопки. Крім того, зменшився хід кнопки.

Перехід до нового механізму не порадував прихильників бренду. З новою конструкцією траплялося набагато більше проблем. Всього «метелик» проіснував 4 роки, після чого з’явилася оновлена версія ножиць. Хід клавіш став менше ніж 1 мм, і проблем з кнопками також поменшало.

Клавіатури для iMac

Периферійні пристрої необхідні й для стаціонарних ПК від Apple. Вони підключаються до комп’ютера бездротовим способом, що дуже зручно для користувача. Існує кілька варіантів таких клавіатур:

  • базова версія;
  • версія з Touch ID та цифровим блоком;
  • варіант тільки з Touch ID;
  • Magic Keyboard з цифровою панеллю.

Тобто користувач може вибрати пристрій, який буде підходити саме йому. Незалежно від вибору гарантується зручність використання та надійність обладнання.

Варто зазначити, що в пристроях Magic Keyboard також застосовується оновлений та більш надійний механізм «ножиці». Хід кнопок не перевищує 1 мм, що дуже зручно при наборі тексту чи програмуванні.

Таким чином, клавіатури в техніці Apple більш надійні та зручні, ніж звичайні. Попри дещо інше розташування клавіш звикнути до новинки можна протягом кількох днів.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: