fbpx

Перейменування вулиці Пушкіна на вулицю братів Бутусіних - калушани підтримали петицію

Суспільство 17:50, 16.05, 2022

Станом на 16 травня петиція щодо перейменування «вулиці Пушкіна у вулицю братів Бутусіних» набрала 150 голосів на свою підтримку. Це достатня кількість для того, щоб петиція потрапила на розгляд міської влади.

На збір підписів знадобилося менше як два тижні (відводиться 90 днів). Нагадаємо, петицію було зареєстровано 3 травня. Автором ініціативи є Концевич Юрій Романович. Відповідь на петицію міська влада має дати не пізніше 29 травня, інформують “Вікна”.

Як ідеться у самій петиції, вона є ініціативою бойових побратимів, які боронили Батьківщину поряд з двома братами — Леонідом і Романом Бутусіними.

“Ці хлопці без перебільшення Герої, які, знаючи, що оточені противником і сили загарбника переважають, вирішили спина в спину прийняти останній бій з московськими загарбниками і поклали життя за Україну!” — зазначає автор ініціативи.

Як відомо, 8 березня батьки втратили зв’язок зі своїми найстаршими синами — Романом та Леонідом Бутусіними, які на передовій стримували російських окупантів.

1 квітня батько військових доброволець ДУК «Правий сектор» росіянин Олег Бутусін повідомив про геройську смерть синів — у селі Лукашівці на Чернігівщині. 4 квітня Калуська громада провела захисників України в останню путь.

КУРС писав, що в оточенні на Чернігівщині загинули брати Бутусіни – батько знайшов обох на полі бою

Триває збір підписів ще під трьома петиціями, з різним варіантами перейменування вулиці Пушкіна: на вулицю Левка Лук’яненка (на 16 травня зібрано 108 зі 150 підписів, до завершення збору підписів – 25 днів), на вулицю Володимира Кушлика (58 зі 150 підписів, залишилося 79 днів) і на вулицю Бориса Джонсона (14 зі 150 підписів, залишилося 84 дні).

Нагадаємо, робоча група у складі депутатів, істориків і краєзнавців визначилася з переліком вулиць у Калуші та селах громади, які першочергово мають бути перейменовані. Зокрема у Калуші мають намір перейменувати 10 вулиць, серед них і Пушкіна. Проте міська влада анонсувала, що нові назви будуть обговорювати пізніше –  для участі в процесі перейменування вулиць пообіцяли дочекатися наших бійців з фронту, які дуже хочуть сказати свою вагому думку і мають бути причетними до таких рішень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Обіцяє міська влада врахувати і позиції щодо перейменування вулиць, які висловлюють мешканці, зокрема, через інструмент петицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: