fbpx

Персонал дитсадків, що відкриються, не тестуватимуть на COVID-19 – батькам хвилюватися не варто

Суспільство 12:05, 27.05, 2020

Приписи головного санітарного лікаря України та інструкції МОЗ не містять вимоги про обов’язкову перевірку персоналу дитячих садочків, які виходять з карантину, на COVID-19.

До КУРСу звернулися батьки, які хвилюються, чи не потраплять діти в інфіковане середовище. На їхнє запитання відповіла начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківська Марія Бойко.

Марія Бойко повідомила, що жоден законодавчий документ не вимагає такої перевірки.

“Будь-яке обстеження будь-якої людини відносне: сьогодні тест (експрес чи ПЛР) негативний, а вже завтра він може бути позитивним. Така природа інфекційних хвороб. Тому основне для батьків, дітей, вихователів – це маски, відстань 1,5 м, миття рук”, – пояснила лікарка.

Ще в березні з працівниками дитсадків і шкіл були проведені відповідні навчання, додала Марія Бойко. Зараз знання будуть впроваджуватися – будуть вчити дітей правилам соціального дистанціювання та мити з дітьми руки в ігровій формі.

Що стосується вимірювання температури, яке передбачене для дітей і перосналу кілька разів на день, то в кожній групі, запевнила медик, будуть безконтактні термометри.

За забезпечення ДНЗ засобами захисту та дезінфекторами відповідає Департамент освіти міста.

Як готуються до відкриття у садках Франківська – більше в сюжеті 402 каналу. Важливо: батькам потрібно заздалегідь подбати про довідки з місця роботи та довідки від сімейного лікаря.

З 1 червня дитсадки міста поновлять роботу – за карантинними правилами

Більше прогулянок, обов’язковий температурний скринінг та постійна дезінфекція. 🌡👶Івано-франківські дитсадки інтенсивно готуються із 1 червня відновити роботу. Однак за новими, карантинними правилами. Вимоги МОЗу до роботи ДНЗ, зізнаються їх керівники, справді жорсткі. Та вже вчаться працювати у цих умовах. Деталі – у нашому сюжеті. 👇

Опубліковано Канал 402 Понеділок, 25 травня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: