fbpx

Петро Шкутяк закликає політиків і громадськість захистити ЗНО в Україні

Суспільство 17:45, 14.06, 2020

Петро Шкутяк, батько учасниці ЗНО-2020, голова фракції «Європейська Солідарність» в Івано-Франківській міськраді, закликає не допустити скасування зовнішнього незалежного оцінювання.

«ЗНО – це гарантія, що діти отримають чесну винагороду за свою працю, яку вкладають у здобуття знань.
ЗНО – це запорука того, що вчителі, які вкладають знання у дітей, отримають гідний результат.
ЗНО – це велика мотивація для навчання і праці.
ЗНО – одна з найважливіших реформ незалежної України. Впровадження ЗНО є одним із фундаментів існування держави України, а не провінції чи губернії, як це уявляють собі Зеленський, Шмигаль, Разумков», – сказав Шкутяк.

За його словами, сьогодні маємо дуже тривожний сигнал – за два дні до проведення пробного ЗНО уряд без обґрунтованих причин скасував його.

«Звичайно, все можна списати на епідемію коронавірусу, але є загроза, що ця влада взагалі планує скасувати ЗНО. А це один із кроків до того, щоб держави України не існувало, і це також вплив Росії на сьогоднішню українську владу. Їм не потрібні в Україні освічені розумі діти, які досягають успіхів своїми силами і знаннями, – зазначає Петро Шкутяк. – Закликаю сьогодні суспільство, активних громадян висловити свою позицію і захистити ЗНО в Україні».

ЗНО – це гарантія, що діти отримають чесну винагороду за свою працю, яку вкладають у здобуття знань. ЗНО – це запорука того, що вчителі, які вкладають знання у дітей, отримають гідний результат. ЗНО – це велика мотивація для навчання і праці.ЗНО – одна з найважливіших реформ незалежної України. Впровадження ЗНО є одним із фундаментів існування держави України, а не провінції чи губернії, як це уявляють собі Зеленський, Шмигаль, Разумков.Сьогодні маємо дуже тривожний сигнал. За два дні до проведення пробного ЗНО уряд своїм рішенням без обґрунтоваих причин скасував його. Звичайно все можна списати на епідемію коронавірусу, але є загроза, що ця влада взагалі планує скасувати ЗНО. А це один із кроків до того, щоб держави України не існувало, і це також вплив Росії на сьогоднішню українську владу. Їм не потрібні в Україні освідчені розумі діти, які досягають успіхів своїми силами і знаннями. Закликаю сьогодні суспільство, активних громадян висловити свою позицію і захистити ЗНО в Україні.#РукиГетьВідЗНО #захистимо_ЗНО

Опубліковано Петром Шкутяком Неділя, 14 червня 2020 р.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: