fbpx

Підлужжя приєднається до Івано-Франківська

Суспільство 15:24, 04.08, 2019

Сьогодні на сході села в Підлужжі громада одноголосно проголосувала за приєднання до Франківська. До обговорення долучились майже 250 мешканців.

Про це у фейсбуці повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Процес об’єднання територіальних громад непростий. Потребує кількох сесій міської та сільської ради, а також погодження ОДА. Але думаю, що все пройде добре, адже створення ОТГ – це закономірний процес в часі реформи. До того ж, об’єднання вигідне громаді міста і села”, – написав Марцінків.

Як писав КУРС, громада Чернієва проголосувала за приєднання до Франківська.

“У чому переваги для Підлужжя?! Це, по-перше, соціальні гарантії: школи, лікарні, садки, пільговий проїзд, картка франківця тощо. Все це вже передбачене в угоді про співпрацю. Є у планах допомога з ремонтом доріг, а також спортзали в сільській школі. Хочемо запустити комунальний автобус, як до Чернієва.”

“Після об’єднання з містом жителі Підлужжя обиратимуть міського голову, депутатів, сільський голова стане членом виконкому. Все це прописано у статуті, який ми розробили раніше. Крім цього, ще буде ухвалена стратегія розвитку села”, – додав Марцінків.

“Об’єднання Франківська з селами відбувається на взаємовигідних умовах, як рівні з рівними! Далі – тільки спільний шлях розвитку”, – зауважив Марцінків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: