fbpx

"Пішли вони лісом зі своїми рекомендаціями": Марцінків заявив, що з 1 вересня діти повноцінно йдуть до школи

Суспільство 09:02, 11.08, 2020

На наступній сесії міська рада Івано-Франківська прийме рішення, яке дозволить з 1 вересня піти школярам до школи. Таке доручення дав міський голова Руслан Марцінків, коли заступниця директора департаменту освіти і науки Наталія Микула почала розповідати, за якими правилами діти будуть навчатися з 1 вересня через карантин.

«Вони там в Києві сидять і всяку фігню пишуть. Давайте так: 21 в нас сесія, як би вони не ділили на ті зони, вони там дурню всяку приймають. Ми приймаємо так, як це робили в Тернополі. З 1 вересня діти повноцінно йдуть до школи», – сказав Марцінків.

Він зазначив, що діти з першого вересня повинні піти повноцінно до шкіл та садочків. За його словами, потрібно «запускати життя, бо країна виїде за кордон».

«Що це за поділ на  зони? Країна – це не зона. Вони з нами не радилися, коли ділили країни на зони. Я не хочу, щоб по пів години було, три зміни було. Ну що це за навчання? Ми йдемо повноцінно вчитися. – сказав Марцінків. – Вони нам гроші не дають з Києва, тобто недофінансовують освіту, то пішли вони лісом зі своїми рекомендаціями. Нехай віддадуть нам 120 млн грн, а тоді будуть писати рекомендації”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: