fbpx

Після виступу на семінарі в Австрії невролога ОКЛ запросили на стажування в тамтешні клініки

Суспільство 20:44, 18.05, 2022

Нещодавно невролог Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Назарій Романюк повернувся із Зальцбургу, Австрія, де взяв участь у семінарі з дитячої неврології. Під час семінару лікар отримав запрошення на стажування в австрійські клініки.

Успіхом колеги поділилися на сторінці ОКЛ у мережі “Фейсбук”.

П’ять років поспіль лікар Назарій Романюк досліджує запаморочення (головокружіння), проводить диференціальну діагностику, і саме цю тему він представив як доповідач перед міжнародною медичною спільнотою.

Назарій Романюк був одним із 33 учасників, єдиним представником з України, а його доповідь відзначили серед найкращих.

Після виступу на семінарі в Австрії невролога ОКЛ запросили на стажування в тамтешні клініки 1
Назарій Романюк

“Було цікаво дізнатися, які теми досліджують у країнах Європи, Мексики, Єгипту та Азії. Тим паче кожен учасник описував клінічний випадок зі своєї практики, – говорить Назарій. – Та й загалом бути у товаристві професіоналів з різних країн додає азарту розвиватися далі та розширювати мережу контактів”.

За словами невролога, освітня програма та органзація були на високому рівні, а викладачі зі США, Швейцарії та Австрії щедро ділилися досвідом. Як учасник семінару Назарій отримав запрошення на стажування у клініки Австрії й планує відправитися туди одразу ж після здобуття Україною перемоги у війні, кажуть колеги.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: