fbpx

ПНУ отримає 70 тисяч доларів для створення аналітичного центру

Суспільство 12:05, 01.10, 2020

В Івано-Франківську презентували проєкт аналітичного центру на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Загальний обсяг фінансування 70 тисяч доларів, які розраховані на 16 місяців реалізації проєкту.

Втілюватимуть його завдяки виграному гранту та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, повідомляється у сюжеті на ОТБ “Галичина”.

Аналітики Прикарпаття матимуть нагоду об’єднати свої зусилля та визначити пріоритетні напрямки, які наразі є важливими для Івано-Франківщини.

За словами директорки Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Ольги Максимович, трьома ключовими напрямками роботи аналітичного центру буде освіта, економіка, культура.

“Цей проект є дуже важливим для нас, адже він починає об’єднувати університетських аналітиків, експертів, які вже давно працюють на Прикарпатті і за його межами, з точки зору важливих оцінок, напрямків, формування стратегій, тактик, концепцій. Цей Центр, по-перше, дозволить об’єднати всі їхні зусилля. По-друге, визначити ті пріоритетні напрямки, які є сьогодні важливими як для університету, так і для міста, і для Прикарпаття”, – говорить ректор ПНУ Ігор Цепенда.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: