fbpx

ПНУ відвідала делегація з Китаю, хочуть обмінюватися викладачами та студентами

Суспільство 09:52, 29.08, 2019

27-28 серпня в ПНУ імені Стефаника з робочим візитом перебувала делегація Ланьчжоуського університету (Китайська Народна Республіка) на чолі з заступником директора Інституту з досліджень Центральної Азії, професором Ванг Цзінго.

ПНУ відвідала делегація з Китаю, хочуть обмінюватися викладачами та студентами 1Під час відвідин відбулася зустріч китайських колег з проректором з науково-педагогічної роботи Прикарпатського університету Сергієм Шариним.

Гостям з Піднебесної презентували наукові та освітні досягнення Прикарпатського національного університету.

Сергій Шарин звернув увагу, зокрема, на напрями підготовки студентів, безкоштовні магістерські програми подвійних дипломів, діяльність Наукового парку, розповів про наукові школи та реалізацію проєктів у рамках програм Європейського Союзу Erasmus+ та Tempus.

Проректор також розповів китайським колегам про найбільші міжнародні проєкти, над якими сьогодні працює Прикарпатський національний університет: проєкт з відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван та створення міжнародного центру зустрічей студентської молоді України та Польщі, інформує пресслужба університету.

Своєю чергою заступник директор Інституту з досліджень Центральної Азії, професор Ванг Цзінго висловив зацікавленість у розширенні партнерської співпраці з Прикарпатським національним університетом та залученні китайських колег до міжнародних проєктів.

В контексті останнього він, зокрема, звернув увагу на Міжнародний науковий центр “Обсерваторія”.  Професор Ванг Цзінго також запропонував співпрацю щодо обміну викладачами, студентами.

У рамках програми візиту делегація Ланьчжоуського університету побувала у науково-дослідних лабораторіях фізико-технічного факультету та факультету природничих наук. Науковці нашого університету розповіли колегам про проєкти та дослідження, над якими працюють.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: