fbpx

Починайте готуватись до зими: мер Косова закликав заготовляти дрова

Суспільство 17:20, 15.07, 2022

Міський голова Косівської громади Юрій Плосконос виклав на своїй сторінці у фейсбук звернення до мешканців, у якому застеріг, що наступний опалювальний сезон буде дуже складний, і закликав починати готуватися до зими вже зараз. Наприклад, заготовляти дрова.

“Сьогодні рівно середина літа. Але вже через якихось 3 місяці починається опалювальний сезон. Всі прекрасно маємо розуміти, що опалювальний сезон 22-23 рр буде дуже складний. На мою думку, ворог продовжить терористичну практику стосовно мирного населення, яку він здійснює в даний час. Тільки, крім обстрілів мирних міст, буде обстрілювати ще й об”єкти критичної інфраструктури, намагаючись викликати невдоволення в суспільстві і розхитати політичну ситуацію. Маємо бути готові до відключення постачання газу, до виходу з ладу об’єктів електропостачання”, – наголосив Юрій Плосконос.

За його словами, наразі державою здійснюються всі заходи для накопичення необхідної кількості запасів газу, надходження електроенергії з альтернативних джерел. Але до форсмажорних обставин повинен бути готовим кожен власник кожного домогосподарства.

Плосконос звернувся до всіх власників квартир, індивідуальних господарств: “Починайте готуватись до зими”.

“В тих населених пунктах, де відсутнє газопостачання і опалення здійснюється альтернативними видами палива, – думайте про резервні джерела електроенергії, тому що можливі тривалі відключення внаслідок обстрілів об’єктів інфраструктури, а котли на альтернативних джерелах палива, як правило, потребують електропостачання для роботи насосів.

В тих населених пунктах, де основна кількість квартир, домогосподарств опалюються газом, продумуйте варіанти опалення пристроями на альтернативному паливі, заготовляйте паливо”, – звернувся він до косівчан.

Маємо за цих три місяці підійти максимально готові до випробувань, які принесла і ще принесе ця війна, вважає мер Косова.

Тому подав контакти відповідальних осіб за реалізацію дров:

НПП ГУЦУЛЬЩИНА – Копчук Іван Миколайович – 0977405751;

КУТИ ДЛГ – Лисишин Михайло Михайлович – 0974589690;

РП РАЙАГРОЛІС – Никифорак Дмитро Васильович – 0679352674.

Чистка димоходів – Бойчук Григорій – 0972591905.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: