fbpx

"Поділ на зони суб'єктивний і попахує політичною доцільністю", - Марцінків обурений, що Франківськ у помаранчевій зоні

Суспільство 09:16, 01.08, 2020
НА ФОТО: Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

Вчора МОЗ оприлюднило поділ міст і районів України на карантинні зони. Івано-Франківськ і Тисменицький район увійшли до помаранчевої карантинної зони, Яремче і ще 4 райони до – жовтої, решта у зеленій зоні.

"Поділ на зони суб'єктивний і попахує політичною доцільністю", - Марцінків обурений, що Франківськ у помаранчевій зоні 1

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у мережі Фейсбук різко відреагував на таке зонування.

“Влада знов пішла шляхом обмежень, а не діалогу з містами! Заборонили громадський транспорт в Тернополі і Луцьку, обмеження роботи спортклубів і заходів у Франківську і Львові”, – написав Марцінків на особистій сторінці у Фейсбук

Марцінків вважає, що влада при введені нових обмежень спочатку повинна була порадитися з місцевим самоврядуванням, а також забезпечити лікарні ліками, ІФА-тестами та налагодити порядок ПЛР-тестування.

Пропозиції Марцінківа центральній владі:

  1.  Допоможіть медикам, а не забороняйте! Не вистачає ліків, ІФА тести за кошти місцевого самоврядування купується, інші доплати з місцевого бюджету! На що йде Ковідний фонд!
  2. Наведіть порядок з ПЛР тестуванням! Не секрет у приватника – це швидко і якісно, а в державі довго і по блату!
  3. Врахуйте думку ненависного місцевого самоврядування при прийнятті того чи іншого рішення щодо обмежень, збережемо спільно робочі місця.

“Говорити можна довго, але висновок один – цей поділ на зони є дуже суб’єктивним і вже попахує політичною доцільністю”, – завершив мер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: