fbpx

Помер почесний професор Прикарпатського університету Микола Євтух

Суспільство 11:03, 17.06, 2022

15 червня на 84-му році життя перестало битися серце видатного педагога, відомого українського вченого, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, професора, Почесного професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Євтуха Миколи Борисовича.

Про це повідомляє пресслужба Прикарпатського національного університету.

“Микола Борисович Євтух вніс значний особистий внесок у розвиток Прикарпатського національного університету, налагодження навчально-виховної роботи, поповнення Наукової бібліотеки значною кількістю науково-педагогічної літератури власного авторства та праць колег-науковців”, – йдеться у повідомленні університету.

Вчений велику увагу приділяв залученню та підтримці обдарованої студентської молоді Прикарпатського університету до наукових студій, участі в конкурсах студентських наукових робіт та Всеукраїнських олімпіад із суспільно-гуманітарних наук. Доклав чимало зусиль для піднесення рівня освіти і науки на Прикарпатті, сприяв підвищенню кваліфікації вчителів і викладачів та залученню їх до наукових досліджень з перспективою подальшого наукового зростання.

Ректорат Прикарпатського національного університету, профспілковий комітет, колектив  Університету і вихованці Наукової школи професора Миколи Євтуха висловлюють щиру вдячність і низький уклін вченому за все зроблене ним задля розвитку вітчизняної науки і освіти.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: