fbpx

Понад 1400 студентів посвятили нафтою в ІФНТУНГ

Суспільство 11:15, 02.09, 2021

Понад 1400 першокурсників прийняли посвяту у студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. На подвір’ї закладу відбулися концерт та презентація талісману студентського парламенту. Ректор посвячував першокурсників нафтою.

Новий навчальний рік в університеті нафти й газу розпочали із посвяти у студенти першокурсників, інформує Суспільне. Серед них — Уляна Боднар. Дівчина розповідає, що вступила на спеціальність “Технології захисту навколишнього середовища”.

“Я обрала цю спеціальність, бо розумію, що з кожним роком вона буде усе більше і більше набирати популярності. Починає ставати поширеною тема екології, захисту середовища серед людей”, — каже Уляна Боднар.

Першокурсник Андрій Сачавський каже, що з одногрупниками уже познайомився. Хлопець вступив на спеціальність “Підприємство торгівлі та біржева діяльність”. За його словами, у цьому університеті навчалися його дідусь і батько, тож з вибором закладу вищої освіти хлопець не вагався.

“Я очікую, як мінімум, чудових емоцій і, мабуть, основне для мене – отримати освіту”, — сказав Андрій Сачавський.

Під час концерту, який організували для першокурсників, студентський парламент презентував свій талісман – грифон.

Понад 1400 студентів посвятили нафтою в ІФНТУНГ 1

“Це хороша традиція у західних країнах. Ми також хотіли би запозичити частинку цього досвіду. Ми довго обирали, який це буде талісман, і зупинилися на грифоні. Це міфічна істота, яка дуже популярна у фентезі. Це напівлев, напіворел, тобто сама по собі істота символізує панування над двома стихіями – повітрям і надрами. Якраз наш університет спеціалізується на надрах, тому ми обрали саме такий талісман”, — розповів в.о. голови студпарламенту університету Олександр Аршулік.

Першокурсників ректор Євстахій Крижанівський посвятив нафтою через рукостискання. За його словами, цього року набрали на навчання студентів і за чотирма новими освітніми програмами.

“Сьогодні все змінюється, бо просто використання вуглеводнів як джерела енергії вже в минулому. Сьогодні є глобальна програма декарбонізації – зменшення викидів, і ми працюємо над цим. Ми створили декілька центрів в університеті, виконуємо кілька міжнародних проєктів і будемо мати підписану дуже цікаву угоду з Київським політехнічним університетом”, — говорить Євстахій Крижанівський.

Також керівник додав, що студенти ІФНТУНГ навчатимуться офлайн, однак, якщо в області зростатиме кількість хворих на COVID-19, у закладі готові перейти на дистанційну форму освіти.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: