fbpx

Понад 100 мандрівок: Івано-Франківщина отримала віртуальну туристичну карту

Суспільство 11:11, 19.08, 2021

На замовлення управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації створено віртуальну інтерактивну туристичну карту Івано-Франківської області.

Мапа інтегрована на стартову сторінку головного туристичного порталу області www.iftourism.com і водночас у всеукраїнський проєкт «Virtual Ukraine».

«Virtual Ukraine» займається оцифруванням туристичних магнітів України та їх популяризацією за допомогою сервісу переглядів онлайн-екскурсій. Це інноваційне рішення, яке у форматі цифрової мапи дає змогу переглядати онлайн-презентації природних, культурно-історичних, інфраструктурних і промислових об’єктів, а також об’єктів індустрії гостинності на смартфоні, комп’ютері та в окулярах віртуальної реальності. Наразі у проєкті представлені 9 областей.

Івано-Франківщина є лідером серед регіонів України за кількістю об’єктів, інтегрованих у всеукраїнський проєкт «Virtual Ukraine».

Мапа Івано-Франківської області охоплює понад 100 віртуальних мандрівок природними, історико-культурними локаціями, об’єктами і атракціями, переважна частина яких представлена у кількох режимах-проєкціях. Більшість віртуалізованих об’єктів мапи одночасно завантажаені на гугл-карти, що спрощує прокладання маршрутів для потенційних туристів Прикарпаття і розширює межі охоплення цільової аудиторії у мережі Інтернет у цілому.

Наступного року заплановано розвивати цей цифровий промоційний продукт шляхом додавання нових інформаційних та візуальних блоків, віртуальних об’єктів/атракцій, створення англомовної версії тощо.

Понад 100 мандрівок: Івано-Франківщина отримала віртуальну туристичну карту 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: