fbpx

Популярний франківський священник-влогер закликав заробітчан перечекати пандемію за кордоном

Суспільство 12:04, 12.03, 2020

Отець Володимир Вінтонів просить українських заробітчан з Італії та інших країн де зафіксовані осередки коронавірусу не піддаватися паніці та не повертися до України, щоб не завести хворобу в Україну.

Настоятель церкви Святого Йоана Хрестителя в Івано-Франківську отець Володимир Вінтонів записав відеозвернення до українців у зв’язку з поширенням коронавірусу у світі та введенням обмежувальних заходів в Україні.

За 12 годин 40-хвилинне відеозвернення священника набрало більш як 100 000 переглядів, понад три тисячі реакцій та майже три тисячі поширень.

«Друзі, не їдьте в Україну. Тому, що тим приїздом ви можете привезти смерть. Якщо ви служите в когось в сім’ї, обходите когось, і ту річ, яку ви вважали за недолік, – неможливість вийти з хати, бо маєте доглядати бабусю чи дідуся, то сьогодні це не біда, сьогодні це Боже благословення. Тримаючись своєї оселі, часто провітрюючи приміщення, не контактуючи з іншими людьми, ви маєте можливість спокійно зберегтися здоровими.

Натомість, якщо ви в цей час піддастеся паніці і почнете їздити й літати, щоб вертатися додому, то кажу ще раз: до своїх стареньких дідусів, бабусь, мам ви можете привезти смерть. Остерігайтеся цього, не піддавайтеся паніці, моліться з нами, а ми молимось за вас, щоб Господь дав вам можливість перебути цей час. І знайте: те, що не вбиває, робить нас сильнішими», – звернувся до глядачів Володимир Вінтонів.

Отець наголошує, що імунітет молодих людей справляється з хворобою, але все ж ці люди можуть стати носіями вірусу і заразити літніх людей, яким важче побороти інфекцію.

Володимир Вінтонів наголошує на важливості зараз зупинити розповсюдження коронавірусу. “А до кінця літа, за прогнозами медиків, буде розроблена вакцина і світ знову відновить безпеку”, – каже священник.

Отець закликає українців за кордоном не панікувати і зважати на рівень медицини у країнах Європи та Україні.

«Друзі, вас є понад мільйон тільки в Італії. Якщо ви зараз рушитеся в Україну, швидше всього багато з вас привезе цю хворобу, а вистачить, щоб навіть 1% мав цю хворобу. Ви маєте розуміти, що між італійською і українською медициною є прірва. Я хочу перепросити моїх друзів українських медиків, але це об’єктивна правда”, – говорить Володимир Вінтонів. 

Українцям за кордоном Вінтонів радить уникати контактів з іншими людьми, користуватися службами доставки і без необхідності не виходити з дому.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: