fbpx

Послуга автовикупу після ДТП у Житомирі

Суспільство 10:36, 31.01, 2022

Житомир – досить невеликий адміністративний центр Житомирської області, але одне із найпривабливіших міст України. У Житомирській області, як і по всій країні, діє Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», виділені кошти на відбудовування доріг, адже процеси їх деформації відбуваються постійно під впливом руху автомобілів та природних факторів. У більшості випадків ─ це виникнення вибоїн і ямковості під час переходу від плюсової до мінусової температур. Від незадовільного стану дорожнього покриття страждають усі, а особливо – машини.

При поганому освітленні автомобіль, попавши у велику вибоїну, може спричинити ДТП, а ще гірше – загибель людей. Згідно з даними української статистики у ДТП на наших дорогах щороку гине 9 людей на 100 тисяч населення. Автомобіль вважається найнебезпечнішим видом транспорту. Звичайно до ДТП може призвести і неуважність водія, і зовсім банальна причина ─ пошкоджені або неправильно накачані шини, але від цього власнику авто не легше.

e-ujEqQiiLHuzQTjJiWf4Krnznl4khao5N7CxitsiOtd0RkybsqbnAZaD_63-kGZGJKE5vvJthRy_s0bSB1mdgIU8HLWh4TV_B7D3_HT8AHTVqKy4LDqjbY7TwwBJnxIG4nrwvfw

Коли після ДТП «улюбленець» перетворюється на машину, яка не підлягає відновленню, вцілілі вузли використовують для ремонту інших транспортних засобів. Якщо є можливість (власний гараж, інструменти, навички), пошкоджену автотехніку розбирають самостійно на придатні до експлуатації деталі, які намагаються продати. Знаходження покупців ─ процес довготривалий, і немає гарантії, що вдасться продати все. Тому часто власники битого авто, махнувши рукою, здають його в металобрухт, отримавши навіть у такому невеликому місті, як Житомир, мізерні кошти.

Можна піти іншим шляхом: загуглити в інтернеті «автовикуп після ДТП Житомир» і почитати інформацію щодо переваг цієї послуги. Зауважимо лише, що компанія “ТопВикуп”, що її пропонує, – лідер на українському ринку зі здійснення цієї діяльності і Житомирі є її представники. П’ятнадцятирічний досвід роботи зумовив неабиякі плюси послуги для потенційних клієнтів.

Переваги швидкого викупу авто

Наразі подібні угоди користуються популярністю, кількість компаній, що займаються цим видом діяльності, зростає. Як правило, викуповуються авто з пробігом за ринковими цінами. Такої ціни не запропонують перекупники на авторинках країни. Компанії автовикупу дотримуються принципу прозорості, коли йдеться про безпеку угоди. Завдяки швидкій підготовці документів штатними юристами, оформленню їх належним чином договір укладається протягом одного дня. Як поетапно здійснити процес термінового викупу автомобіля після ДТП, дивіться тут: topvykup.com.ua. Але безумовно, переваги цього виду бізнесу очевидні:

  • платіж за продану машину у вигляді готівки або переказу на карту будь-якого банку України;
  • гарантія повної безпеки та законності угоди;
  • немає сенсу турбуватися про технічний стан і візуальний вигляд автомобіля. Техніка викупляється у будь-якому стані;
  • не втрачається час на дзвінки та зустрічі з потенційними покупцями з оголошення щодо продажу битої машини;
  • не потрібно витрачати час та гроші на перевірку автомобіля у СТО чи діагностичній станції;
  • продаж відбувається із місця аварії, з дому або роботи в терміни, зручні тільки для клієнта;
  • безкоштовно надаються послуги евакуатора, оцінювача.

Підбиваючи підсумки, можна відзначити, що викуп авто дорого і в будь-якому стані разом з професіоналами у цій справі здійснюється швидко та вигідно.

При заявці на оцінку ОНЛАЙН потрібно вказати лише модель, марку та рік випуску машини. З допомогою цієї інформації фахівці оцінять вартість автомобіля без виїзду на місце. Терміновий викуп авто в Житомирі та Житомирській області здійснюється цілодобово.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: