fbpx

Представниця Уповноваженого з прав людини прокоментувала смерть арештанта у СІЗО Франківська

Суспільство 19:01, 16.08, 2021

Регіональна представниця Уповноваженого в Івано-Франківській області Людмила Непийвода прокоментувала Суспільному випадок смерті 50-річного чоловіка, який помер внаслідок пожежі у камері Івано-Франківської установи виконання покарань.

“Про цей випадок ми дізналися з мережі Інтернет — з допису у вихідні. Ми повідомили Уповноваженого. Станом на сьогодні відправили відповідні листи реагування на Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції для того, щоб з’ясувати усі події і можливі причини трагічного випадку, а також поінформувати Уповноваженого про проведені заходи, які унеможливлять схожі випадки в майбутньому”, — каже Людмила Непийвода.

Крім того, регіональна представниця Уповноваженого розповіла, що лист надіслали і в Івано-Франківську обласну прокуратуру.

“Ми відправили лист із клопотанням здійснити перевірку виявленого факту і вжити заходів для ефективного, належного, неупередженого розслідування”, — сказала Людмила Непийвода.

Також вона додала, що зараз проводиться досудове розслідування. Відомості внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

“З боку Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань проводиться службове розслідування у СІЗО. Це питання перебуває на особистому контролі Уповноваженого. Сьогодні ми очікуємо доконаних відповідей. Цей випадок є недопустимий. Але, допоки не буде завершене службове розслідування і досудове розслідування, говорити про причини, які призвели до смерті ув’язненого, не можемо”, — каже регіональна представниця Уповноваженого.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: