Прикарпатці Елеонора Павлюк і Михайло Харук успішно виступили на етапі Кубку Європи зі сноубордингу

Суспільство 20:08, 21.12, 2023

У Чехії 19-20 грудня в гірськолижному районі Монінец відбувся етап Кубку Європи зі сноубордингу паралельні дисципліни. Елеонора Павлюк посіла четверте місце, Михайло Харук — п’яте, обоє з Прикарпаття. Спортсмени змагалися в паралельному слаломі (РSL).

Про це повідомили у Федерації лижного спорту України.

“Вітаємо Елеонору Павлюк із 4 позицією! Для 18-річної спортсменки це лише третій сезон участі у FIS змаганнях і поки кращий результат серії Кубку Європи. У перший змагальний день Елеонора не потрапила у фінальний раунд змагань, фінішувавши 25-ю, однак на наступний день змогла зібратися з силами й показати кращий результат у кар’єрі”, — йдеться в повідомленні.

У фіналі змагань виступала також Віта Боднарук, посівши 7-ме і 17-те місця. Усі результати за лінком.

Загалом Кубок Європи зібрав понад 110 учасників, що є значною кількістю для таких стартів. Крім представників країн Європи, у змаганнях узяли участь спортсмени з Канади, США, Австралії, Монголії, Японії та Південної Кореї.