fbpx

Прикарпатця, який за пів року 24 557 разів телефонував у екстрені служби, відправили на психіатричне лікування

Суспільство 10:58, 23.07, 2020

Рогатинський районний суд визнав винним у хуліганстві чоловіка, який протягом кількох місяців щоденно десятки і сотні разів телефонував у медичну, рятувальну та газову служби.

У матеріалах справи йдеться, що обвинувачений з березня по серпень 2019 року здійснив 502 дзвінки на телефон підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій у Галичі.

З липня по вересень він 21 278 разів телефонував на спецлінію «103». А з травня по вересень зробив 2648 дзвінків на спецлінію «104».

16 вересня під час проведення обшуку у помешканні обвинуваченого правоохоронці вилучили дві сім-карти та два мобільні телефони, з яких чоловік телефонував на спецлінії екстрених служб Галицького району.

Проте це не зупинило порушника, і 17 вересня він дістав новий телефон та сім-карту і здійснив за добу 105 дзвінків на лінію «103» та 24 дзвінки у газову службу.

Обвинувачений у судовому засіданні визнав себе винним. Розповів, що з березня по вересень 2019 року здебільшого в нічний час телефонував на номери екстрених служб Галицького району. В розмову із черговими не вступав. Після вилучення працівниками поліції мобільних телефонів, справді, придбав новий мобільний телефон та продовжував телефонувати у служби.

18 вересня третій мобільний телефон добровільно видав працівникам поліції та з того часу таких дій більше не вчиняє. Усвідомив, що вчиняв неправильно, такі дії були зумовлені загостренням наявного у нього психічного розладу.

У результаті суд визнав чоловіка винним у хуліганстві і призначив 1700 грн штрафу.

Також обвинувачений у примусовому порядку має пройти психіатричне лікування.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: