fbpx

Прикарпатцям радять запастися газом на всю зиму по літній ціні

Суспільство 17:48, 22.08, 2019

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон.

Ціна такого запасу зафіксована на літньому рівні – 5995,53 грн за 1000 куб. м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартує напередодні Дня Незалежності – 23 серпня і триватиме лише місяць. Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в РГК Центрі обслуговування клієнтів.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис. куб. м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». 

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період. Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати за літньою ціною – 5995,53 грн за 1000 куб. м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються залежно від регіону.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій. Оформити і оплатити покупку можна буде онлайн – в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу і внести 100% оплату за куплений запас газу. 

Щоб споживачу легше визначитися з необхідним резервом газу на зиму, фахівці  ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» нададуть своїм клієнтам інформацію про їхні обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах – за ціною ПСО, що діє на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 року не використає весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для подальших розрахунків за газ або повернути за заявою.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: