Прикарпатець Віталій Калініченко фінішував 38-м на етапі Кубка світу зі стрибків з трампліна у Польщі

Суспільство 11:17, 15.01, 2024

У польській Віслі на змаганнях зі стрибків на лижах з трампліна “Тур Польщі” у рамках Кубка світу прикарпатський спортсмен Віталій Калініченко фінішував 38-м.

38-му позицію Віталію приніс стрибок на 107,5 метра. Для українського спортсмена це поки найкращий результат на етапі Кубка світу в поточному сезоні, повідомили у Федерації лижного спорту України.

Іншого учасника змагань Євгена Марусяка дискваліфікували. На жаль, сильний вітер не дозволив атлету виступити успішно.

Днем раніше Євген і Віталій у командному раунді етапу Кубка світу фінішували на 9-му місці, що є досить високим результатом, адже востаннє у командному турнірі українська команда стала 9-ю в 2008 році.

16-17 січня українські спортсмени візьмуть участь у наступному етапі Кубка світу в Щирку, Польща, а 19-21 січня – в польському Закопане. Ця тріада змагань має назву “Польща Тур” і проводиться вперше.