Спорт 10:44, 04.09, 2023

В турецькому місті Мерсіні завершився четвертий етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики. На турнірі у Туреччині успішно виступила українська збірна.

Прикарпатська спортсменка 15-річна Анна Лащевська принесла команді дві золоті медалі.

Спочатку гімнастка здобула перемогу на різновисотних брусах, а наступного дня стала найкращою у фіналі на колоді. У неї – золоті медалі в обох вправах.

Загалом збірна команда України зі спортивної гімнастики завершила змагання у Мерсіні з 8 медалями – 4 золота, 2 срібла та 2 бронзи, повідомляє Національний олімпійський комітет.

Також два золота в активі олімпійського чемпіона Олега Верняєва, який проводив свій перший міжнародний старт після повернення.

Прикарпатка Анна Лащевська здобула дві золоті медалі на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики 1

Нагадаємо, 15-річна франківка Анна Лащевська увійшла до складу збірної зі спортивної гімнастики на Євро-2023