fbpx

Прикарпатська поліція докине ще 1,26 млн грн надвірнянським махінаторам

Суспільство 11:08, 24.07, 2021

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області підписало договір із приватним підприємцем Володимиром Стефінівим на проведення капітального ремонту системи опалення за 1,26 млн грн.

Технічним завданням передбачено, що підрядник буде проводити роботи в адміністративній будівлі поліції на вулиці Сахарова в Івано-Франківську. За договірною ціною більшість коштів підприємець начебто витратить на будівельні матеріали ‒ 954 тис. грн, а прибуток Володимира Стефініва складе 17,3 тис. грн, тобто 1,3% від суми закупівлі. Завершити роботи планують до 1 жовтня 2021 року, пишуть Наші гроші.

Крім Володимира Стефініва, участь у закупівлі брали ТОВ «Сервіскотломонтаж-Львів» та «Партнербудпроект», пропозиції яких були суттєво дорожчими ‒ на 275 тис. грн та 396 тис. грн відповідно.

Пов’язаність з місцевими тендерними махінаторами

Нагадаємо, днями надвірнянські підприємці Тетяна Федорак та Василь Турів розіграли майже мільйон гривень на тендерах із ремонту поліцейських відділків у Калуші та Коломиї. Обидва учасники зустрічаються лише на торгах від ГУНП в Івано-Франківській області.

Серед ознак пов’язаності ми зазначали, що довідки обох учасників не лише мають схожу стилістику оформлення, але однакові дефекти друку чи сканування, що свідчить про підготовку їх на одній техніці.

Також у інформації про працівників зустрічаємо декілька спільних працівників. Це Василь Лесюк, Василь Грицак і Михайло Турів, які працевлаштовані в обох підприємців одночасно.

Михайла Турів як свого працівника вказує і Володимира Стефініва, який отримав підряд від івано-франківської поліції. Ба більше, згідно з документами з травня 2021 року обидва «конкуренти» Тетяна Федорак і Василь Турів працюють на Стефініва виконробом та бухгалтером.

Прикарпатська поліція докине ще 1,26 млн грн надвірнянським махінаторам 1

На попередніх торгах Тетяна Федорак використовувала номер телефону, який також вказаний на сайті цегельного заводу «Барвибуд», що належить Василеві Туріву. А ще один контактний телефон цегельного заводу використовує Володимир Стефінів.

Прикарпатська поліція докине ще 1,26 млн грн надвірнянським махінаторам 2

Про постачальника

Приватний підприємець Володимир Стефінів зареєстрований наприкінці 2019 року у селі Пнів Надвірнянського району. За даними YouControl, з того часу він отримав 29 державних замовлень на суму у 4,3 млн грн.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: